تی وی تو
الشمال قطر
الوکره قطر

سه‌شنبه ۱۳ مهر ۲۰:۲۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الشمال قطر الوکره قطر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الشمال قطر الوکره قطر به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الشمال قطر الوکره قطر را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر، شما می توانید پخش آنلاین بازی الشمال قطر الوکره قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الشمال قطر الوکره قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر – ۲۹ آذر ۹۳ 

از هفته پانزدهم لیگ فوتبال قطر موسوم به لیگ ستارگان دو تیم الوکره و الشمال به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید . گل تیم الشمال در دقیقه ۲۳ نیمه ی نخست به ثبت رسید. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و الوکره ای ها در جبران اختلاف امتیاز ناموفق بودند تا این که در دقیقه ی ۹۱ با استفاده از یک موقعیت طلایی موفق شدند این اختلاف امتیاز را جبران کنند.

در پایان پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر ، این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر – ۶ شهریور ۹۳

در هفته دوم لیگ ستارگان قطر دو تیم الوکره و الشمال با هم به رقابت پرداختند . نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما نیمه ی دوم از سرعت نسبتا خوبی برخوردار بود. الوکره با گل دقیقه ۷۲ از روی نقطه پنالتی توانست مسابقه را با پیروزی پشت سر بگذارد  تا با پایان پخش زنده بازی الشمال قطر الوکره قطر ، سه امتیاز بازی را کسب کند.