تی وی تو
الشمال قطر
العربی

شنبه ۲۴ مهر ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الشمال قطر العربی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الشمال قطر العربی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشمال قطر العربی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الشمال قطر العربی امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الشمال قطر العربی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الشمال قطر العربی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الشمال قطر العربی را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الشمال قطر العربی، شما می توانید پخش آنلاین بازی الشمال قطر العربی را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی الشمال قطر العربی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الشمال قطر العربی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الشمال قطر العربی – ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

تیم های العربی و الشمال در هفته اول جام اتحادیه ی قطر به مصاف هم رفتند. نیمه  نخست این دیدار از سمت دو تیم طوفانی آغاز شد. ابتدا عزی و انصاری در دقیقه ی ۱۴ و ۲۹ العربی را ۲-۰ پیش انداختند اما این اختلاف امتیاز در دقیقه ی ۳۲ با ضربه محمد و در دقیقه  ی ۳۹ با ضربه ی ساگبو به تساوی ۲-۲ بدل شد. در نیمه ی دوم از آن بازی طوفانی خبری نبود. دقایق ابتدایی به آرامی سپری شد تا این که دیاکیتا در دقیقه ی ۷۰ برای بار سوم دروازه ی الغربی را باز کرد تا با پایان پخش زنده بازی الشمال قطر العربی نتیجه ی دیدار را ۳-۲ کرده باشد.

آمار ۱۰ بازی اخیر این تیم ها

پخش زنده بازی الشمال قطر العربی