تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الشمال قطر
الاهلی قطر

یکشنبه ۱۳ فروردین ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده فوتبال الشمال قطر الاهلی قطر، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی الشمال قطر و الاهلی قطر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشمال قطر و الاهلی قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الشمال قطر و الاهلی قطر امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده الشمال قطر و الاهلی قطر به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الشمال قطر الاهلی قطر را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الشمال قطر الاهلی قطر را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الشمال قطر الاهلی قطر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الشمال قطر و الاهلی قطر را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال الشمال قطر الاهلی قطر، شما می توانید بازی الشمال قطر و الاهلی قطر زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الشمال قطر الاهلی قطر

۱۳ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته هجدهم لیگ ستارگان قطر، تیم های الاهلی و الشمال با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که امجد عطوان رد دقیقه ۴۰ موفق شد با باز کردن دروازه الاهلی، تیمش را به برتری ۱-۰ برساند.

در نیمه دوم در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال الشمال قطر الاهلی قطر با برتری ۱-۰ الشمال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الشمال قطر الاهلی قطر

الاهلی الشمال 
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۶
۵۴۴تعداد پاس۳۵۵
۴۴۵پاس صحیح۲۶۸
۳کرنر۴
۹ضربه‌ایستگاهی۱۶
۱۵خطا۱۰
۳آفساید۱
۱کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال الشمال قطر الاهلی قطر

آخرین بروز رسانی : نوامبر 2, 2023