تی وی تو
الشباب عربستان
بمبئی سیتی

شنبه ۳ اردیبهشت ۰۰:۴۵

پخش زنده لیگ قهرمانان آسیا

بازی زنده الشباب عربستان و بمبئی سیتی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی الشباب عربستان و بمبئی سیتی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشباب عربستان و بمبئی سیتی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الشباب عربستان و بمبئی سیتی امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده الشباب عربستان و بمبئی سیتی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الشباب عربستان و بمبئی سیتی را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال الشباب عربستان بمبئی سیتی، شما می توانید بازی الشباب عربستان و بمبئی سیتی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی

تیم فوتبال بمبئی سیتی هند در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم فوتبال الشباب عربستان رفت.

در نیمه اول بازی تیم فوتبال الشباب تیم برتر میدان بود و در دقیقه ۳۶ از روی نقطه پنالتی توسط بانگا موفق شد اولین گل را به ثمر برساند.نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت.

در نیمه دوم پخش زنده بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی بانگا در دقیقه ۶۸ گل دوم را وارد دروازه بمبئی سیتی کرد.در دقیقه ۷۹ العمار موفق شد گل سوم را به تیم هندی بزند و بازی در نهایت ۳ بر صفر به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی

 

بمبئی سیتیالشباب 
۴۶%مالکیت۵۴%
۰شوت در چارچوب ۱۲
۲شوت خارج از چارچوب۱۰
۹مهار دروازه بان۰
۴۰۹تعداد پاس۴۷۹
۳۳۸پاس صحیح۴۱۷
۱۰سانتر۱۰
۱کرنر۱۰
۱۰خطا۷
۱آفساید۱
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی الشباب عربستان بمبئی سیتی