تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

النصر عربستان
الشباب عربستان

سه‌شنبه ۷ شهریور ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال النصر و الشباب عربستان . امروز دوشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های النصر و الشباب عربستان بازی خواهند داشت. النصر مقابل الشباب عربستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال النصر و الشباب عربستان

۶ مرداد ۱۴۰۲

دو تیم النصر و الشباب در هفته اول رقابت‌های جام قهرمانی باشگاه های عرب، با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه‌دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال النصر و الشباب عربستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده بازی النصر و الشباب عربستان

پخش زنده بازی النصر و الشباب عربستان

پخش زنده بازی النصر و الشباب عربستان

۶ مرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته ی سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الشباب و النصر با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه ی حریف ادامه دهند.

در نیمه ی دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی ، پخش زنده بازی النصر و الشباب عربستان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی النصر و الشباب عربستان

 

الشباب النصر 
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۴۹۹تعداد پاس۴۴۶
۴۲۰پاس صحیح۳۸۶
۱۵سانتر۱۹
۵کرنر۵
۱۴خطا۱۲
۵آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی النصر و الشباب عربستان

 

پخش آنلاین بازی النصر و الشباب عربستان

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الشباب و النصر در مقابل هم قرار گرفتند. اوربانگا و اوکانگا در نیمه  ی نخست با گل هایشان ، الشباب را به برتری ۲-۰ رساندند تا در نیمه ی دوم با خیال راحت تری ظاهر شدند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی آرام دنبال شد اما بازی ضعیف النصر سبب شد حریف دوباره پیش کشیده و قفل دروازه ی این تیم را دوباره باز کند. اوکانگا و ایگالو دو بازیکنی بودند که در لحظات پایانی پخش زنده فوتبال النصر و الشباب عربستان برای الشباب گلزنی کردند.

 

پخش زنده بازی الشباب عربستان النصر عربستان

النصر الشباب 
۵۴%مالکیت۴۶%
۱شوت در چارچوب ۷
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۵۱۲تعداد پاس۴۴۵
۴۴۷پاس صحیح۳۸۸
۱۶سانتر۶
۵کرنر۲
۱۶خطا۲۱
۲آفساید۳
۳کارت زرد۵

پخش زنده بازی الشباب عربستان النصر عربستان