تی وی تو
الشباب عربستان
الفیصلی عربستان

یکشنبه ۲ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر عربستان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الشباب عربستان – الفیصلی عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الشباب عربستان الفیصلی عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان

در جریان بازی های هفته ی دوازدهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الشباب و الفیصلی در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان با تساوی بدون گل به پایان برسد.

پخش زنده بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان

 

الفیصلی الشباب 
۴۱%مالکیت۵۹%
۳شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۷
۸مهار دروازه بان۳
۳۰۳تعداد پاس۴۲۸
۲۳۴پاس صحیح۳۸۲
۱۸سانتر۳۰
۴کرنر۹
۱۹خطا۱۴
۱آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی الشباب عربستان الفیصلی عربستان