تی وی تو
فوتبال  الشباب و الرائد عربستان زنده

فوتبال الشباب و الرائد عربستان زنده

الشباب عربستان
الرائد

پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الشباب عربستان الرائد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی الشباب عربستان و الرائد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشباب عربستان و الرائد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الشباب و الرائد عربستان

اگر برای دیدن فوتبال زنده الشباب عربستان و الرائد و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الشباب عربستان الرائد را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الشباب عربستان الرائد را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی الشباب عربستان الرائد، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الشباب عربستان و الرائد را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال الشباب عربستان الرائد، شما می توانید بازی الشباب عربستان و الرائد زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال الشباب عربستان الرائد

۱۸ آبان۱۴۰۲

الرائد در هفته سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الشباب بود که این دیدار با پیروزی ۲-۱ میزبان به پایان رسید.

البرکائو در دقیقه ۶ با باز کردن دروازه الشباب، الرائد را به برتری ۱-۰ رساند اما در ادامه این نیمه شاهد باز شدن دوباره دروازه ها نبودیم.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال الشباب عربستان الرائد تاورس اختلاف را به دو گل رساند که این گل سبب افزایش تعداد حملات از سمت مهمان شد. الشباب در دقیقه ۹۳ با شوتی که سایس راهی دروازه الرائد کرد، یکی از گل های خورده را جبران نمود و این دیدار با نتیجه ۲-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الشباب عربستان الرائد

الرائد الشباب 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۶
۴شوت خارج از چارچوب۱۲
۵مهار دروازه بان۱
۲۷۵تعداد پاس۶۰۵
۲۰۳پاس صحیح۵۲۲
۱۸سانتر۲۸
۶کرنر۴
۹خطا۸
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال الشباب عربستان الرائد