تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الشباب عربستان
الاتحاد عربستان

جمعه ۱۲ آبان ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الاتحاد و الشباب عربستان. امروز جمعه ۱۲ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های الاتحاد و الشباب عربستان بازی خواهند داشت. الاتحاد مقابل الشباب عربستان را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الشباب الاتحاد عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال الشباب و الاتحاد عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الشباب عربستان الاتحاد عربستان را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده فوتبال الاتحاد و الشباب عربستان

۲۰ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الاتحاد و الشباب با هم دیدار کردند. عبدالرحمان ابد در دقیقه ی ۱۲ و سبا در دقیقه ی ۴۳ هر کدام یک بار برای تیمشان گلزنی کردند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی به آرامی سپری شد. با نزدیک شدن به پایان پخش زنده فوتبال الشباب الاتحاد امید ها برای باز شدن دروازه کمرنگ میشد تا این که المولد در دقیقه ی ۸۲ موفق شد دروازه ی الشباب را باز کند تا به برتری ۲-۱ برسد.

 

پخش زنده بازی الشباب و الاتحاد عربستان

 

الاتحاد الشباب 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۵مهار دروازه بان۲
۳۸۰تعداد پاس۵۰۳
۳۱۸پاس صحیح۴۵۳
۶سانتر۲۳
۱کرنر۴
۹خطا۱۲
۳کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال الشباب الاتحاد

 

پخش زنده بازی الشباب الاتحاد عربستان

۱۵ دی ۹۹

 تیم های الاتحاد و الشباب در مرحله ی نیمه نهایی قهرمانی باشگاه های عرب به مصاف هم رفتند. اولین گل این دیدار با ضربه ی دیدنی مارتینز در دقیقه ی ۱ برای الشباب گلزنی کرد. در ادامه اما روند بازی کند شد تا دو تیم در نیمه ی دوم به رقابت خود ادامه دهند.

دقایق ابتدایی نیمه ی دوم با حملات ناموفق دو تیم سپری شد. رومارینیو در دقیقه ی  ۷۴ گل تساوی این دیدار را به ثبت رساند و پریوویچ در دقیقه ی ۹۲ الاتحاد را پیش انداخت. در پایان گزارش زنده بازی الشباب و الاتحاد عربستان این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الشباب الاتحاد

 

الاتحاد الشباب 
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۴
۴۷۶تعداد پاس۳۴۲
۴۱۱پاس صحیح۲۸۴
۲۱سانتر۱۷
۶کرنر۲
۱۳خطا۱۷
۱آفساید۱
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی الشباب عربستان الاتحاد عربستان

آخرین بروز رسانی : نوامبر 3, 2023