تی وی تو
السیلیه
السد قطر

دوشنبه ۱۳ دی ۱۸:۵۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی السیلیه السد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السیلیه السد را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السیلیه السد امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال السیلیه – السد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی السیلیه السد را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی السیلیه السد را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی السیلیه السد را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السیلیه السد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السیلیه السد

در ادامه ی بازی های هفته ی اول لیگ ستارگان قطر ، تیم های السد و السیلیه در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار در مالکیت کامل تیم السد بود. خوخی در دقیقه ی ۲۳ و تاباتا در دقیقه ی ۳۳ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا السد را با برتری ۲-۰ راهی رختکن کنند. در نیمه ی دوم اما تلاش بازیکنان السیلیه برای جبران اختلاف بی نتیجه ماند . رامین رضاییان در دقیقه ی ۶۴ کارت زرد گرفت و در نهایت با پایان گزارش زنده بازی السیلیه السد السیلیه بازی را با نتیجه ی ۲-۰ به حریف واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی السیلیه السد

 

السد السیلیه 
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۴
۶کرنر۴
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی السیلیه السد