تی وی تو
السیلیه
الریان قطر

سه‌شنبه ۴ آبان ۱۷:۵۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

گزارش زنده فوتبال السیلیه الریان قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی السیلیه و الریان قطر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السیلیه و الریان قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال السیلیه و الریان قطر امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال السیلیه و الریان قطر به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی السیلیه الریان قطر را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال السیلیه الریان قطر، شما می توانید بازی السیلیه و الریان قطر زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی السیلیه الریان قطر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال السیلیه و الریان قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر – ۶ فروردین ۱۴۰۰

در فینال جام ستارگان قطر ، تیم های الریان و السیلیه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود تا این که درست در دقیقه ی ۴۵ امبوجی موفق شد قفل دروازه ی الریان را باز کند. در نیمه ی دوم باز هم بازی به روند کند خود بازگشت و تلاش گاه و بی گاه بازیکنان الریان برای جبران گل خورده بی نتیجه ماند. در دقیقه ی ۸۰ مهند علی گل دوم السیلیه  را نیز به ثبت رساند تا در آخرین دقایق گزارش زنده فوتبال السیلیه الریان قطر نتیجه را به ۲-۰ بدل کند.

 

پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر

 

پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر

 

پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر – ۱۳ دی ۹۹

تیم های الریان و السیلیه در هفته ی دوازدهم لیگ ستارگان قطر با هم دیدار کردند. شجاع خلیل زاده در دقیقه ی ۶ با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد تا السیلیه را به برتری ۱-۰ برساند. این اشتباه تمرکز بازیکنان را بر هم زد و دروازه ی این تیم دوباره در دقیقه ی ۱۶ و این بار با ضربه ی بزارا باز شد . در نیمه ی دوم شاهد یک بازی دفاعی از دو تیم دو سوی زمین بودیم تا در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال السیلیه الریان قطر السیلیه  به برتری ۲-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر

 

الریان السیلیه 
۷۲%مالکیت۲۸%
۳شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۳
۵۷۰تعداد پاس۲۲۲
۲کرنر۴
۱۴خطا۱۷
۲آفساید۵
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی السیلیه الریان قطر