تی وی تو
السد قطر
ام صلال

سه‌شنبه ۴ آبان ۱۷:۵۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

گزارش زنده بازی السد و ام صلال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السد و ام صلال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السد و ام صلال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال السد قطر – ام صلال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی السد قطر ام صلال را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی السد قطر ام صلال را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی السد قطر ام صلال را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السد قطر ام صلال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السد قطر ام صلال – ۱۷ اسفند ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های ام صلال و السد با هم دیدار کردند. بونجاح در دقیقه ی ۳۴ اولین گل تیمش را به ثبت رساند تا السدی ها با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردند. در نیمه ی دوم این برتری ادامه داشت و اختلاف امتیاز با ضربه ی عبدوریساگ در دقیقه ی ۵۱ دو برابر شد. پس از این گل بازی نسبتا آرام دنبال شد اما این السدی ها بودند که به این تعداد گل قانع نبودند. در دقیقه ی ۹۱ تابا برای بار سوم دروازه ی ام صلال  را به لرزه درآورد تا با پایان گزارش زنده بازی السد و ام صلال السد را ب برتری ۳-۰ رسانده باشد.

پخش زنده بازی السد قطر ام صلال

 

ام صلالالسد 
۳۳%مالکیت۶۷%
۰شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۹
۱مهار دروازه بان۰
۳۱۷تعداد پاس۶۲۱
۱کرنر۸
۱۲خطا۱۴
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی السد قطر ام صلال

پخش زنده بازی السد قطر ام صلال – ۷ آذر ۹۹

تیم های ام صلال و السد در هفته ی هجدهم لیگ ستارگان قطر با هم دیدار کردند. عفیف در دقیقه ی ۳۵ و چشمی در دقیقه ی ۴۰ هر کدام یک گل برای تیمشان به ثبت رساندند تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند. در نیمه دوم کازورلا در دقیقه ی ۵۰ و سپس الهیدوس در دقیقه ی ۹۱ دروازه ی ام صلال را باز کردند تا در نهایت با پایان گزارش زنده بازی السد و ام صلال السد به برتری ۳-۱ برسد. 

 

پخش زنده بازی السد قطر ام صلال

 

السد  ام صلال
۶۸%مالکیت۳۲%
۷شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۶۲۲تعداد پاس۲۸۶
۷کرنر۱
۶خطا۱۴
۰آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی السد قطر ام صلال