تی وی تو
السد قطر
القطر

جمعه ۱۷ دی ۱۸:۵۵

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی السد و القطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السد قطر القطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السد قطر القطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال السد و القطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی السد قطر القطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی السد و القطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی السد قطر القطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السد قطر القطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السد و القطر

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم لیگ ستارگان قطر ، تیم های القطر و السد در مقابل هم قرار گرفتند. سوریا در دقیقه ی ۳۹ دروازه ی حریف را باز کرد و القطر را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد. در نیمه ی دوم اما السد کامبک دیدنی ای زد و موفق شد نه تنها گل خورده را جبران کند بلکه از حریف پیشی بگیرد. آیو در دقیقه ی ۶۳ ، گیلرمه در دقیقه ی ۷۸ و بونجاح در دقیقه ی ۸۸ گلزنان این تیم در این نیمه بودند. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی السد و القطر السد به برتری ۱-۳ رسید.

پخش زنده بازی السد و القطر

 

پخش زنده بازی السد و القطر