تی وی تو
السد قطر
الریان قطر

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی السد قطر الریان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السد قطر الریان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السد قطر الریان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی السد قطر الریان امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال السد قطر الریان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی السد قطر الریان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی السد قطر الریان را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی السد قطر الریان، شما می توانید پخش آنلاین بازی السد قطر الریان را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی السد قطر الریان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السد قطر الریان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السد قطر الریان

در هفته سوم از لیگ ستارگان قطر دو تیم السد و الریان مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با برتری چهار بر دو تیم السد همراه بود . شاگردان ژاوی در تیم السد موفق شدند در نیمه اول در دقایق ۴ و ۲۱ و ۲۴ توسط حسن الهیدوس ، بغداد بونجا و آندره آیو سه گل به ثمر برسانند و یک حاشیه امنیت مناسب برای خود شکل دهند . در دقایق پایانی نیمه اول هاشم غلی توانست یکی از دو گل خورده را جبران کند و اختلاف را به دو گل برساند . نیمه اول گزارش زنده بازی السد قطر الریان با حساب سه بر یک به سود السد به پایان رسید .

در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۹ بار دیگر هاشم غلی موفق شد دروازه تیم السد را باز کند و اختلاف را به حداقل برساند . تیم الریان برای رسیدن به گل تساوی فشار حملات خود را روی دروازه حریف افزایش داد اما در دقیقه ۵۸ و بر خلاف جریان بازی اکرم عفیف هافبک قطری السد موفق به گلزنی شد و گل چهارم السد را به ثمر رساند .

بعد از این گل بلان سرمربی الریان تمام مهره های هجومی خود را به امید جبران نتیجه و گرفتن حداقل یک امتیاز از این دیدار وارد میدان کرد اما به نتیجه ای نرسید و در پایان گزارش زنده بازی السد قطر الریان این السد بود که با نتیجه چهار بر دو در این دیدار حساس به برتری رسید . همچنین شجاع خلیل زاده در این دیدار به طور کامل برای الریان بازی کرد و در دقیقه هفتاد و دو با کارت زرد داور جریمه شد 

 

پخش زنده بازی السد قطر الریان

 

الریانالسد
۴۶مالکیت۵۴
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۸
۲کرنر۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی السد قطر الریان

 

پخش زنده بازی السد قطر الریان – ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

 تیم های الریان السد برای لیگ ستارگان قطر به مصاف هم رفتند. بونجاح در دقیقه ی ۴ با ضربه ی زیبا ی خود اولین گل این رقابت را وارد دروازه ی الریان کرد ولی طولی نکشید که بولی در دقیقه ی ۲۸ حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد. نیمه ی دوم به آرامی ادامه یافت و کاهش محسوسی در سرعت بازیکنان مشاهده میشد . تنها اتفاق مهم این نیمه ضربه ی ایستگاهی السد بود که با ضربه ی کازورلا به گل دوم این تیم تبدیل شد . در نهایت السد با نتیجه ی ۲-۱ تیم برتر میدان شد.

پخش زنده فوتبال السد الریان قطر – تی وی تو

 

السد الریان 
۵۴%مالکیت۴۶%
۶شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۴
۴۷۷تعداد پاس۴۰۸
۴کرنر۴
۱۴خطا۱۹
۴آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال السد الریان قطر – تی وی تو

 

پخش زنده بازی السد قطر الریان – ۳ دی ۹۹

در چارچوب بازی های هفته ی دهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الریان و السد با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این د=بازی ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید . در نیمه ی دوم هر دو تیم پیش کشیدند و سعی کردند فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کنند. بونجاح در دقیقه  ۸۳ حمله ی موفقی به درواز ی الریان داشت اما پس از این گل ، شاهد حمله ی موفقی به درواز ها نبودیم تا که با سوت پایان بازی ، السد با نتیجه ی ۱-۰ تیم پیروز شناخته شد.

 

پخش زنده فوتبال السد الریان قطر – تی وی تو

 

الریان السد 
۳۷%مالکیت۶۳%
۱شوت در چارچوب ۴
۰شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۱
۲۹۵تعداد پاس۴۸۶
۲کرنر۱۰
۱۴خطا۲۱
۲آفساید۱
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال السد الریان قطر – تی وی تو