تی وی تو
السد قطر
الدحیل قطر

چهارشنبه ۱۲ آبان ۲۱:۲۵

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی السد قطر الدحیل قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی السد قطر الدحیل قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی السد قطر الدحیل قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال السد قطر – الدحیل قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی السد قطر الدحیل قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی السد قطر الدحیل قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی السد قطر الدحیل قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال السد قطر الدحیل قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی السد قطر الدحیل ۲۳ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی چهاردهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های السد و الدحیل با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، معز علی  در دقیقه ی ۶ و بونجاح در دقیقه ی ۱۴ گلزنی کردند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. در دقایق ابتدایی شاهد گل دوم بونجاح بودیم که السد را پیش انداخت البته او از پای ننشست و با نزدیک شدن به پایان

گزارش زنده بازی السد قطر الدحیل و با استفاده از غفلت بازیکنان حریف ، بونجاح دوباره موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا السد را به برتری ۳-۱ برساند.

 

پخش زنده بازی السد قطر الدحیل

 

السد الدحیل 
۵۹%مالکیت۴۱%
۹شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۶
۴۴۸تعداد پاس۲۸۸
۵کرنر۱۱
۱۴خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی السد قطر الدحیل

پخش زنده بازی السد قطر الدحیل – ۱۷ آبان ۹۹

تیم های السد و الدحیل در هفته ی اول لیگ ستارگان قطر ، در مقابل هم صف آرایی کردند . نیمه ی نخست این دیدار با فراز و نشیب های زیادی همراه بود. ابتدا تائه هی و سپس ابراهیم برای السد گلزنی کردند اما این نیمه برای السدی ها تماما خوش شانسی نبود ، زیرا که با اخراج گومو آن ها ۱۰ نفره به این دیدار ادامه دادند. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان دنبال شد اما هرچه به پایان

گزارش زنده بازی السد قطر الدحیل نزدیک می شدیم ، السدی ها پیش می کشیدند تا بالاخره دروازه ی الدحیل برای سوم و این بار توسط تاباتا باز شد تا السد به برتری ۳-۱ برسد.

 

پخش زنده بازی السد قطر الدحیل

 

پخش زنده فوتبال السد الدحیل – تی وی تو