تی وی تو
الریان قطر
الخور

دوشنبه ۵ مهر ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الریان قطر الخور امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الریان قطر الخور را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الریان قطر الخور امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الریان قطر الخور امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الریان قطر الخور به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الریان قطر الخور را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الریان قطر الخور را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الریان قطر الخور، شما می توانید پخش آنلاین بازی الریان قطر الخور را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی الریان قطر الخور، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الریان قطر الخور را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الریان قطر الخور – ۲۰ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و دوم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الریان و الخور با هم دیدار کردند. کوم در دقیقه ی ۴۴ اولین گل این دیدار و تیمش را به ثبت رساند. در دقایق ابتدایی  نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان در جریان بود تا این که براهیمی  در دقیقه ی ۸۶ موفق شد ضربه ی ایستگاهی تیمش را به کل تساوی این دیدار بدل کند. پس از این گل بازی دوباره با سرعتی آهسته ادامه یافت تا این که در نهایت دو تیم به این تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

 

 

الخور  الریان 
۶۶% مالکیت ۳۴%
۲ شوت در چارچوب  ۲
۷ شوت خارج از چارچوب ۴
۱ مهار دروازه بان ۱
۵۸۹ تعداد پاس ۳۰۸
۴ کرنر ۱
۲۲ خطا ۱۳
۲ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۰

 

 

پخش زنده بازی الریان قطر الخور – ۷ دی ۹۹

 تیم های الریان و الخور در هفته ی یازدهم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه ی دوم بولی موفق شد در دقیقه ی ۴۸ از خط دفاعی حریف عبور کرده و گل اول این دیدار را به ثبت برساند. در ادامه اما شاهد حمله ی موفقی از دو تیم حاضر در این بازی ندیدیم تا در نهایت با اتمام زمان بازی ،

 این دیدار با نتیجه ی ۱-۰ و پیروزی الریان به پایان برسد.

 

 

الریان  الخور 
۲۷% مالکیت ۷۳%
۱ شوت در چارچوب  ۶
۲ شوت خارج از چارچوب ۷
۵ مهار دروازه بان ۱
۱ کرنر ۱۱
۱۲ خطا ۱۶
۲ آفساید ۲
۱ کارت زرد ۲