تی وی تو
فوتبال  الدحیل و المرخیه قطر زنده

فوتبال الدحیل و المرخیه قطر زنده

الدحیل قطر
المرخیه

سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده فوتبال الدحیل و المرخیه قطر امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ در رقابت‌های لیگ ستارگان قطر و از ساعت ۱۸:۰۰ تیم‌های الدحیل و المرخیه قطر بازی خواهند داشت. الدحیل مقابل المرخیه قطر را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده الدحیل قطر و المرخیه و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الدحیل و المرخیه قطر را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الدحیل و المرخیه قطر

۶ مهر ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته پنجم لیگ ستارگان قطر، تیم های المرخیه و الدحیل با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار، بسیار هیجان انگیز دنبال شد. در ابتدا اولانگا برای الدحیل گلزنی کرد اما این تلاش او با کامبک فتوحی از المرخیه همراه شد و در نتیجه بازی با تساوی ۱-۱ ادامه یافت. در واپسین دقایق نیمه نخست اولانگا باز هم فرصت پیدا کرد تا دروازه حریف را باز کند که به این ترتیب الدحیل به برتری ۲-۱ رسید و راهی رختکن شد.

در ۴۵ دقیقه دوم این دیدار خبری از حملات نیمه قبل نبود و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال الدحیل و المرخیه قطر با برتری ۲-۱ الدحیل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الدحیل و المرخیه قطر

پخش زنده فوتبال الدحیل و المرخیه قطر