تی وی تو
الدحیل قطر
الغرافه قطر

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۶:۵۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

فوتبال زنده الدحیل و الغرافه قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الدحیل و الغرافه قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال لیگ قطر از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الدحیل و الغرافه قطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال الدحیل و الغرافه قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الدحیل و الغرافه قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی الدحیل و الغرافه قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الدحیل و الغرافه قطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الدحیل و الغرافه قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الدحیل و الغرافه قطر

تیم های الدحیل و الغرافه در هفته ی سوم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم صف آرایی کردند. معز علی در دقیقه ی ۲۸ اولین گل این دیدار را راهی دروازه ی الغرافه کرد تا الدحیل به برتری ۱-۰ برسد. در نیمه ی دوم فهمی مصطفی ستاره ی الدحیل شد و در دقیقه ی ۵۴ و ۶۷ برای این تیم گلزنی کرد. الغرافه ای ها که در دقیقه ی ۵۹ با ضربه ی علاءالدین کمی از اختلاف کاسته بودند ، با گل آخر الدحیل روحیه ی خود را از دست دادند و بنابراین تا پایان پخش زنده بازی الدحیل و الغرافه قطر شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم.

 

پخش زنده بازی الدحیل قطر الغرافه قطر

 

پخش زنده بازی الدحیل قطر الغرافه قطر

 

پخش زنده فوتبال الدحیل و الغرافه قطر

در ادامه ی بازی های هفته ی هفدهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الغرافه و الدحیل به دیدار هم رفتند. در نیمه ی  نخست این دیدار جذاب و دیدنی ، مونتاری در دقیقه ی ۱۹ دروازه ی الغرافه را باز کرد و پس از او دودو در دقیقه ی ۴۵ دروازه ی این تیم را دوباره در هم کوبید. گل تساوی الغرافه در نیمه ی نخست توسط کودجیا به ثبت رسید تا دو تیم با نتیجه ی ۲-۱ به رختکن بازگردند. ۴۵ دقیقه ی ددم بر خلاف نیمه ی اول ، بسیار بی هیجان سپری شد و توپ بیشتر در میانه ی میدان در حرکت بود. در نهایت الدحیل با همان نتیجه ی نیمه ی نخست تیم پیروز میدان شناخته شد.

 

پخش زنده فوتبال الدحیل الغرافه – تی وی تو

 

الغرافه الدحیل 
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۳۵۳تعداد پاس۵۲۳
۶کرنر۳
۱۱خطا۱۲
۰آفساید۶
۲کارت زرد۱


پخش زنده فوتبال الدحیل الغرافه – تی وی تو

 

پخش بازی الدحیل و الغرافه قطر زنده

تیم های الدحیل و الغرافه در هفته ی ششم لیگ ستارگان قطر ، مقابل هم صف آرایی کردند. درست زمانی که به نظر میرسید نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به پایان میرسد ، حسن با ضربه اش قفل دروازه ی الدحیل را باز کرد تا تیمش را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کند. بازی زیبای الغرافه ای ها در نیمه ی دوم هم ادامه داشت . فشار حملات این تیم، الدحیل را مجبور به دفاع کرده بود. حسن در دقیقه ی ۵۹ و علاالدین در  دقیقه ی ۸۷ دو گل دیگر برای تیمشان به ثبت رساندند تا با اتمام زمان بازی ، الغرافه به برتری ۳-۰ برسد.

 

پخش زنده فوتبال الدحیل الغرافه – تی وی تو

 

الدحیل الغرافه 
۵۹%مالکیت۴۱%
۴شوت در چارچوب ۵
۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۵۰۰تعداد پاس۳۳۹
۹کرنر۱
۹خطا۱۵
۴آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال الدحیل الغرافه – تی وی تو