تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الدحیل قطر
العربی

پنجشنبه ۱۱ اسفند ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده فوتبال الدحیل العربی، امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الدحیل قطر العربی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الدحیل قطر العربی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الدحیل قطر – العربی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الدحیل قطر العربی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الدحیل قطر العربی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الدحیل قطر العربی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الدحیل قطر العربی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الدحیل العربی

۱۱ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته شانزدهم لیگ ستارگان قطر، تیم های الدحیل و العربی به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این دیدار از طرف دو تیم طوفانی آغاز شد. تائه هی در دقیقه ۳ و معز علی در دقیقه ۳۷ برای الدحیل و اسماعیل در دقیقه ۲۵ برای العربی گلزنی کردند تا نیمه نخست با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

در نیمه‌دوم پخش زنده بازی الدحیل العربی روند بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، سوما با کارت زرد دوم اخراج شد و الدحیل با استفاده از این موضوع و با کمک اولانگا موفق شدند دروازه العربی را در هم بکوبند تا الدحیل با نتیجه ۱-۳ به پیروزی برسد.

پخش زنده بازی الدحیل العربی

الدحیل العربی 
۶۰%مالکیت۴۰%
۸شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۵۴۸تعداد پاس۳۶۵
۴۸۳پاس صحیح۲۹۵
۸کرنر۳
۱۶ضربه‌ایستگاهی۱۹
۲۲خطا۱۴
۳آفساید۶
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی الدحیل العربی