تی وی تو
الدحیل قطر
السیلیه

دوشنبه ۲۷ دی ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

فوتبال زنده الدحیل و السیلیه قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الدحیل و السیلیه قطر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الدحیل و السیلیه قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال الدحیل و السیلیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الدحیل و السیلیه قطر را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الدحیل و السیلیه قطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الدحیل و السیلیه قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الدحیل و السیلیه قطر

تیم های الدحیل و السیلیه در هفته ی چهارم لیگ ستارگان قطر در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. در نیمه ی دوم الدحیل حسابی خوش درخشید. این تیم در این نیمه بازی را در دست گرفت و موفق شد با خلق موقعیت های مناسب و استفاده از آن ها به برتری ۵-۰ برسد. اولانگا ستاره ی الدحیل در گزارش زنده الدحیل و السیلیه قطر بود و هر پنج گل این تیم را به ثبت رساند.

 

پخش زنده بازی الدحیل و السیلیه قطر 

 

الدحیل السیلیه
۵۴%مالکیت۴۶%
۷شوت در چارچوب۵
۱شوت خارج از چارچوب۷
۰کرنر۹
۲کارت زرد۱

 

 پخش زنده بازی الدحیل و السیلیه قطر

 

پخش زنده بازی الدحیل و السیلیه قطر

در ادامه ی بازی های هفته ی نوزدهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های السیلیه و الدحیل با هم دیدار کردند. اولانگا در دقیقه ی ۲۰ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به اولین گل این دیدار بدل کرد و الدحیل را به برتری ۱-۰ رساند. در نیمه ی دوم بازیکنان الدحیل فشار را بر دروازه ی حریف بیشتر کردند و این بار نوبت جونیور بود که در دقیقه ی ۵۱ یک حمله ی موفق به دروازه ی السیلیه  داشته باشد. در ادامه اما از سرعت بازی کاسته شد و شاهد یک بازی دفاعی بودیم. و با پایان بازی الدحیل به برتری ۲-۰ رسید.

 

پخش زنده فوتبال الدحیل السیلیه – تی وی تو

 

السیلیه الدحیل
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۲
۳۴۵تعداد پاس۴۷۹
۵کرنر۵
۱۱خطا۱۱
۳آفساید۵
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال الدحیل السیلیه – تی وی تو