تی وی تو
الدحیل قطر
الریان قطر

یکشنبه ۲۵ مهر ۲۰:۴۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الدحیل قطر الریان قطر را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الدحیل قطر الریان قطر به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الدحیل قطر الریان قطر را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر، شما می توانید پخش آنلاین بازی الدحیل قطر الریان قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الدحیل قطر الریان قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر – ۲۶ بهمن ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی شانزدهم لیگ ستارگان قطر ، تیم های الدحیل و الریان با هم دیدار کردند. در ۳۰ دقیقه ی ابتدایی این دیدار شاهد یک بازی آرام بودیم تا این که در دقیقه ی ۳۷ محمد اولین گل تیمش را به ثبت رساند. در نیمه ی دوم الریان برای جبران این گل ناتوان بود. در دقیقه ی ۷۴ باز هم این الدحیلی ها بودند که حمله ی موفق به دروازه ی حریف داشتند و این بار با ضربه ی اولانگا دروازه ی الریان را باز کردند. در نهایت با پایان گزارش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر الدحیل با برتری ۲-۰ به رختکن بازگشت.

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر

 

الدحیل الریان 
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۵
۴۳۵تعداد پاس۳۷۵
۷کرنر۴
۱۴خطا۱۵
۳آفساید۰
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر – ۴ آبان ۹۹

 تیم های الدحیل و الریان در هفته ی پنجم لیگ ستارگان قطر با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که براهیمی در دقیقه ی ۴۲ با ضربه ای زیبا قفل درواز ی الدحیل را باز کرد. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود اما هرچه به پایان گزارش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر نزدیک می شدیم الدحیلی ها مالکیت خود بر توپ را بیشتر میکردند. آن ها در دقیقه ی ۶۸ با ضربه ی دودو و در دقیقه ی ۹۳ با ضربه رامین رضاییان به برتری ۲-۱ رسیدند .

 

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر

 

الریان الدحیل 
۴۵%مالکیت۵۵%
۵شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۴
۲۹۲تعداد پاس۳۶۵
۳کرنر۴
۲۱ضربه ایستگاهی۲۰
۱۸خطا۲۴
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی الدحیل قطر الریان قطر