تی وی تو
الدحیل قطر
الخور

سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۶:۴۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

فوتبال زنده بازی الدحیل الخور قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الدحیل الخور قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الدحیل الخور قطر امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال الخور و الدحیل قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الدحیل الخور قطر را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الدحیل الخور قطر را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الدحیل الخور قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الدحیل الخور قطر

تیم های الخور و الدحیل در هفته ی اول لیگ ستارگان قطر با هم دیدار کردند. در این دیدار پرگل و جذاب الدحیل موفق شد با نتیجه ی ۴-۱ شکست سنگینی را به حریف تحمیل کند. نیمه ی نخست این دیدار با گل های واز در دقیقه ی ۴ و اولانگا در دقیقه ی ۳۴ و در نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

در نیمه ی دوم اما فشار بی امان بازیکنان الدحیل ، راه را برای حملات الخور بسته بود. محمد در دقیقه ی ۵ و ۸۹ و اولانگا در دقیقه ی ۶۸ برای تیمشان در این نیمه گلزنی کردند تا با پایان گزارش زنده بازی الدحیل الخور قطر الدحیل را به برتری ۴-۱ برسانند.

 

پخش زنده بازی الدحیل الخور قطر

 

الخور الدحیل 
۲۹%مالکیت۷۱%
۱شوت در چارچوب ۸
۲شوت خارج از چارچوب۴
۲کرنر۸
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی الدحیل الخور قطر