تی وی تو
فوتبال  التعاون ضمک زنده

فوتبال التعاون ضمک زنده

التعاون
ضمک

یکشنبه ۱۴ آبان ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال التعاون ضمک، امروز یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های التعاون و ضمک عربستان بازی خواهند داشت. التعاون مقابل ضمک عربستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده التعاون و ضمک به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی التعاون ضمک را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی التعاون ضمک را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی التعاون ضمک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده التعاون و ضمک را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال التعاون ضمک، شما می توانید بازی التعاون و ضمک زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال التعاون ضمک

۱۴ آبان ۱۴۰۲

التعاون در هفته دوازدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان ضمک بود.نیمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم نیز شاهد گردش توپ در میانه میدان بودیم و قفل دروازه ها همچنان بسته ماند.حملات گاه و بیگاهی که میتوانست به گل دیگری بدل شود وارد چارچوب دروازه ها نشد تا در نهایت با پایان پخش زنده فوتبال التعاون ضمک این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال التعاون ضمک

التعاونضمک 
۶۴٪مالکیت۳۶٪
۴شوت در چارچوب۲
۱۰شوت خارج چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۵۷۲تعداد پاس۳۱۹
۴۸۳تعداد پاس صحیح۲۵۳
۲۴سانتر۱۵
۹کرنر۵
۱۱خطا۱۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال التعاون ضمک