تی وی تو
الاهلی قطر
ام صلال

سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۶:۳۰

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

بازی زنده الاهلی قطر ام صلال امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الاهلی قطر ام صلال را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الاهلی قطر – ام صلال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الاهلی قطر ام صلال را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الاهلی قطر ام صلال را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الاهلی قطر ام صلال را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال ۲۵ آبان ۱۴۰۰

تیم های الاهلی و ام صلال ، در هفته ی پنجم بازی های جام ستارگان قطر در مقابل هم قرار گرفتند. فرایدی در همان ۱۲ دقیقه ی ابتدایی دروازه حریف را باز کرد تا اعتماد به نفس صلال را بشکند. در نیمه ی دوم صلال موقعیت های مناسب زیادی را از دست داد تا این که فیض در دقیقه ی ۶۴ حساب کار را با تساوی ۱-۱ بدل کرد . پس از این گل الاهلی تمام تلاشش را برای برتری دوباره به کار گرفت اما تا پایان گزارش بازی زنده الاهلی قطر ام صلال موفق به این کار نشد و در نهایت با اتمام زمان ، به این تساوی رضایت داد.

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال

 

ام صلالالاهلی 
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۸
۷شوت خارج از چارچوب۱۰
۷مهار دروازه بان۳
۷کرنر۳
۱۶خطا۵
۱آفساید۰
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

از هفته سوم از لیگ برتر قطر موسوم به لیگ ستارگان بازی دو تیم الاهلی و ام صلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید . در این دیدار ایمن حسین مهاجم عراقی ام صلال گل اول تیمش را در دقیقه ۳ وارد دروازه حریف کرد و ام صلال خیلی سریع از الاهلی پیش افتاد . این تک گل تا پایان نیمه اول پا برجا بود و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند .

تیم الاهلی با تغییراتی که در ترکیب خود در نیمه دوم ایجاد کرد در صدد جبران نتیجه بود .در دقیقه شصت و سه اخراج علی احمد قدری کار را برای این تیم بسیار سخت کرد و این تیم مجبور به بازی کردن حدود بیست و پنج دقیقه بدون یک بازیکن کمتر بود . اما در دقیقه ۸۷ پاتریک فریرا مهاجم نیجریه ای الاهلی که در شروع نیمه دوم به میدان آمد برای این تیم گلزنی کرد و مانع شکست تیمش شد .

در نهایت با پایان بازی زنده الاهلی قطر ام صلال این بازی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید و دو تیم به تک امتیاز این مسابقه رضایت دادند 

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال

 

الاهلیام صلال
۵۰مالکیت۵۰
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۵
۳۰۱تعداد پاس۳۱۲
۱۰کرنر۷
۱۲خطا۱۱
۵کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال ۵ اسفند ۹۹

در هفته هفدهم از لیگ ستارگان قطر تیم الاهلی موفق شد در نود دقیقه امید ابراهیمی در ترکیب تیم ام صلال را با یک گل شکست دهد . در نیمه اول این دیدار دو تیم در پی تلاش های متعدد نتوانستند توپی را از خط دروازه یکدیگر عبور دهند و نیمه اول بدون رد و بدل گلی به پایان رسید . اما در نیمه دوم این الاهلی بود که توپ و میدان را در دست گرفت و توانست در دقیقه ۵۶ توسط شهتا به گل دست پیدا کند و از حریف خود پیش بیفتد .

دقایقی بعد از گل الاهلی جاسم الشرشانی را به علت دریافت کارت زرد دوم از دست داد و به ناچار دقایق مانده تا پایان بازی را با یک یار کمتر در مقابل ام صلال ایستاد . هر چند دامنه حملات ام صلال گسترده شد اما نتوانستند دروازه حریف خود را باز کنند و این ابراهیمی و یارانش بودند که در پایان پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال به پیروزی رسیدند .

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال

 

الاهلیام صلال
۵۰مالکیت۵۰
۶شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۵
۳۰۱تعداد پاس۳۱۲
۱۰کرنر۷
۱۲خطا۱۱
۵کارت زرد۰
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی الاهلی قطر ام صلال