تی وی تو
الاهلی قطر
الغرافه قطر

جمعه ۱۷ دی ۱۸:۵۵

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

پخش زنده بازی الاهلی قطر الغرافه قطر امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الاهلی قطر الغرافه قطر را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الاهلی قطر الغرافه قطر امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ستارگان قطر

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الاهلی قطر – الغرافه قطر به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الاهلی قطر الغرافه قطر را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الاهلی قطر الغرافه قطر را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الاهلی قطر الغرافه قطر را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الاهلی قطر الغرافه قطر را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الاهلی قطر الغرافه قطر

در هفته دوم از سری رقابتهای لیگ ستارگان قطر تیم الغرافه موفق شد تیم الاهلی را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد . دو تیم در نیمه اول بازی پایاپایی را انجام دادند و بازی بیشتر در میانه های زمین پیگیری شد و با تساوی بدون گل پایان یافت . در نیمه دوم اما تیم الغرافه فشار حملات خود را افزایش داد . با آوردن مهره های هجومی به داخل میدان میل به گلزنی الغرافه کاملا مشهود بود . نهایتا آنها موفق شدند در دقیقه ۸۵ توسط سوفیان هانی الجزایری از روی نقطه پنالتی به گل دست پیدا کنند .

در دقایق باقی مانده گزارش زنده بازی الاهلی قطر الغرافه قطر اتفاق خاص دیگری نیفتاد و این الغرافه بود که با برتری یک بر صفر در این دیدار به پیروزی رسید و سه امتیاز این مسابقه را کسب کرد . 

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر الغرافه قطر

 

الاهلیالغرافه
۳۶مالکیت۶۴
۲شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۷
۷کرنر۶
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی الاهلی قطر الغرافه قطر