تی وی تو
بازی زنده  الاهلی عربستان ضمک

بازی زنده الاهلی عربستان ضمک

پخش زنده بازی الاهلی و ضمک عربستان امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الاهلی عربستان و ضمک بازی خواهند داشت. الاهلی عربستان مقابل ضمک را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده الاهلی عربستان و ضمک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید
الاهلی عربستان
ضمک

پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده بازی الاهلی و ضمک عربستان امروز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الاهلی عربستان و ضمک بازی خواهند داشت. الاهلی عربستان مقابل ضمک را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده الاهلی عربستان و ضمک و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الاهلی عربستان ضمک را از تی وی تو تماشا کنید.

در پایان زنده بازی الاهلی عربستان ضمک، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الاهلی عربستان و ضمک را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الاهلی عربستان ضمک

۱۸ آبان ۱۴۰۲

ضمک در هفته سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان الاهلی بود که این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید الاهلی در نیمه نخست بسیار بهتر از میزبانش عمل کرد. هندی در دقیقه ۱۰ و النابت در دقیقه ۴۴ برا الاهلی گلزنی کردند تا این تیم با برتری ۲-۰ راهی رختکن شود. در نیمه دوم شاهد کامبک خوبی از ضمک بودیم.

این تیم که چندین موقعیت خطرناک بر دروازه الاهلی ایجاد کرده بود در دقیقه ۷۳ پخش زنده فوتبال الاهلی عربستان ضمک با شلیک چافای و در دقیقه ۹۱ با کمک استانچیو گل های خورده را جبران کرد و این بازی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال الاهلی عربستان ضمک

ضمکالاهلی
۴۹٪مالکیت۵۱٪
۴شوت در چارچوب۶
۶شوت خارج چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۴۳۱تعداد پاس۴۴۶
۳۵۷تعداد پاس صحیح۳۸۹
۱۵سانتر۱۷
۳کرنر۵
۱۰خطا۱۴
۷آفساید۲
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال الاهلی عربستان ضمک