تی وی تو
بازی زنده  الاهلی عربستان الریاض

بازی زنده الاهلی عربستان الریاض

پخش زنده فوتبال الاهلی و الریاض عربستان امروز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الاهلی عربستان و الریاض بازی خواهند داشت. الاهلی عربستان مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید. در پایان زنده بازی الاهلی و الریاض عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند
الاهلی عربستان
الریاض

پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الاهلی و الریاض عربستان امروز پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الاهلی عربستان و الریاض بازی خواهند داشت. الاهلی عربستان مقابل الریاض را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی الاهلی و الریاض عربستان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الاهلی عربستان و الریاض را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الاهلی و الریاض عربستان

۱۴ آبان ۱۴۰۲

الاهلی در هفته دوازدهم لیگ حرفه ای عربستان در خانه خود میزبان الریاض بود. در همان ۲ دقیقه ابتدایی بازی دروازه الریاض با شوت البریکان باز شد و در دقیقه ۲۶ نیز ویگا برای الاهلی گلزنی کرد تا این تیم قبل از شروع ۳۰ دقیقه از بازی به برتری ۲-۰ برسد. 

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال الاهلی و الریاض عربستان الریاض موفق شد چند موقعیت خطرناک بر دروازه حریف داشته باشد اما گذشتن از خط دفاعی الاهلی اصلا آسان نبود. محرز که در تلاش برای گلزنی بود در دقیقه ۵۷ توپ را درون دروازه الریاض جای داد و به این ترتیب الاهلی در خانه خود در مقابل الریاض به پیروزی ۳-۰ رسید.

پخش زنده فوتبال الاهلی عربستان الریاض

الاهلی الریاض 
۶۰%مالکیت۴۰%
۸شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۵۹۱تعداد پاس۳۹۷
۵۴۸پاس صحیح۳۳۵
۱۱سانتر۱۷
۳کرنر۷
۱۰خطا۶
۲آفساید۱

پخش زنده فوتبال الاهلی عربستان الریاض