تی وی تو
الاتحاد عربستان
الفیحاء

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده جام حذفی عربستان

بازی زنده الاتحاد و الفیحاء امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی الاتحاد و الفیحاء را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الاتحاد و الفیحاء امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الاتحاد و الفیحاء امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده الاتحاد و الفیحاء به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الاتحاد الفیحاء را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی الاتحاد الفیحاء را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال الاتحاد الفیحاء، شما می توانید بازی الاتحاد و الفیحاء زنده را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان زنده بازی الاتحاد الفیحاء، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الاتحاد و الفیحاء را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الاتحاد و الفیحاء

 تیم های الفیحا و الاتحاد در هفته ی اول لیگ حرفه ای عربستان در مقابل هم قرار گرفتند. الفیحا در نیمه ی نخست شروع خوبی داشت و موفق شد با تک گل تاچسیدیس در دقیقه ی ۳۵ دروازه ی حریف را باز کند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار الاتحاد تمام تلاشش را برای جبران گل خورده به کار گرفت ولی در استفاده از موقعیت های مناسب ، خوب عمل نکرد تا در نهایت با پایان پخش زنده بازی الاتحاد و الفیحاء بازی را با نتیجه ۱-۰ به الفیحا واگذار کند.

 

پخش زنده فوتبال الاتحاد و الفیحاء

 

الفیحا الاتحاد 
۳۳%مالکیت۶۷%
۶شوت در چارچوب ۳
۰شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۵
۲۷۷تعداد پاس۵۶۳
۲۱۲پاس صحیح۵۱۳
۱۳سانتر۳۵
۲کرنر۷
۲۴خطا۶
۰آفساید۱
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال الاتحاد و الفیحاء