تی وی تو
الاتحاد عربستان
الفتح عربستان

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۸:۰۵

پخش زنده جام حذفی عربستان

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الاتحاد و الفتح عربستان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الاتحاد و الفتح عربستان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الاتحاد و الفتح عربستان را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الاتحاد و الفتح عربستان را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الاتحاد و الفتح عربستان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الاتحاد و الفتح عربستان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان ۱۳ آبان ۱۴۰۰

در هفته یازدهم از لیگ حرفه ای عربستان تیم الاتحاد عربستان موفق شد در یک دیدار جذاب و پرگل تیم الفتح را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد . در نیمه اول رومارینیو و ایگور کورور بازیکنان برزیلی الاتحاد به ترتیب در دقایق ۳۵ از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۳۷ دو گل برای تیمشان به ثمر رساندند و این نیمه را با برتری دو گله به اتمام بردند . در شروع  نیمه دوم نیز و در همان دقایق ابتدایی صعدان مدافع مراکشی تیم الفتح با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و کار را برای نیمش سخت تر کرد .

در ادامه گزارش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان باز این الاتحاد بود که به گل دست پیدا کرد و باز هم رومارینیو زننده گل اول ، گل سوم تیمش را در دقیقه ۷۰  وارد دروازه حریف کرد . چند دقیقه بعد از این گل زیاد الصحفی مدافع تیم الاتحاد از زمین بازی اخراج شد تا هر دو تیم با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه دهند . در دقایق پایانی مسابقه نیز الفتح نتوانست خطرساز باشد و این الاتحاد بود که در دقیقه نود و پنج یک پنالتی از دست داد و در نهایت هم با همان سه گل به ثمر رسانده تیم الفتح را شکست داد . 

 

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان

 

الاتحادالفتح
۴۵مالکیت۵۵
۱۰شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۷
۲۸۱تعداد پاس۳۳۹
۲۲۳پاس صحیح۲۸۶
۱۴سانتر۱۶
۵کرنر۳
۱۶خطا۱۴
۱آفساید۱
۰کارت زرد۳
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان ۲۶ اسفند ۹۹

در دور یک چهارم نهایی جام حذفی عربستان تیم الاتحاد توانست در دیداری که به صد و بیست دقیقه کشید تیم الفتح را با نتیجه دو بر یک شکست دهد . در این دیدار پر برخورد و پر کارت که یازده کارت زرد و دو کارت قرمز داشت دو تیم در نیمه اول به تساوی بدون گل رسیدند و اتفاق خاصی رخ نداد .

در نیمه دوم پر برخورد این دیدار عبدالحمید مدافع الاتحاد در دقیقه هفتاد و پنج با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد . تیم الفتح که پانزده دقیقه فرصت داشت از این ده نفره شدن تیم الاتحاد برای پیروزی و رسیدن به گل استفاده کند اما کار خاصی را صورت نداد و در دقیقه نود و دو نیز بندکا هافبک این تیم نیز از زمین بازی اخراج شد تا دو تیم با یک یار کمتر به بازی ادامه دهند .

این دیدار در پایان نود دقیقه با تساوی بدون گل پیگیری شد و دو تیم به وقت های اضافه رفتند . در وقت اضافه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد اما در نیمه دوم اوقات اضافه و در دقیقه ۱۱۳ بالاخره مراد باتنا توانست قفل دروازه الاتحاد را فرو بریزد و الفتح را با یک گل پیش بیاندازد . پنج دقیقه بعد مجراشی گل دوم تیمش را به ثمر رساند . در ادامه گزارش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان محمد حجازی در دقیقه ۱۲۰ یکی از گلها را خورده را جبران کرد اما نتوانست مانع از شکست تیمش شود و این الفتخ بود که با برتری دو بر یک توانست به دور بعد جام حذفی صعود کند . 

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان

 

الاتحادالفتح
۵۷مالکیت۴۳
۳شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۲
۵۷۵تعداد پاس۴۰۸
۵۰۱پاس صحیح۳۲۶
۱۰سانتر۲۴
۲کرنر۹
۱۷خطا۲۲
۲آفساید۰
۶کارت زرد۵
۱کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی الاتحاد و الفتح عربستان