تی وی تو

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الباطن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی الاتحاد عربستان الباطن را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الباطن امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر عربستان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال الاتحاد عربستان – الباطن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی الاتحاد عربستان الباطن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی الاتحاد عربستان الباطن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الاتحاد عربستان الباطن را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الاتحاد عربستان الباطن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الباطن

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و ششم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الاتحاد و الباطن در مقابل هم صف آرایی کردند.  نیمه ی نخست این دیدار ، با خشونت نسبتا بالایی اما با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس خود را برای گلزنی امتحان کنند.  در نیمه ی دوم نیز بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و تمام موقعیت های عالی ، با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا با پایان گزارش زنده بازی الاتحاد عربستان الباطن قفل دروازه ها همچنان بسته بماند.

 

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الباطن

 

الاتحاد الباطن 
۶۶%مالکیت۳۴%
۶شوت در چارچوب ۱
۷شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۶
۵۷۱تعداد پاس۲۹۵
۵۰۸پاس صحیح۲۳۵
۳۵سانتر۱۷
۱۰کرنر۲
۱۱خطا۷
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الباطن