تی وی تو
فوتبال  الاتحاد و الاتفاق عربستان زنده

فوتبال الاتحاد و الاتفاق عربستان زنده

الاتحاد عربستان
الاتفاق

جمعه ۲۱ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الاتحاد الاتفاق عربستان، امروز جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر عربستان و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های الاتحاد و الاتفاق عربستان بازی خواهند داشت. الاتحاد مقابل الاتفاق عربستان را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده الاتحاد عربستان و الاتفاق به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الاتحاد عربستان الاتفاق را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای بازی زنده فوتبال الاتحاد عربستان الاتفاق، شما می توانید بازی الاتحاد عربستان و الاتفاق زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الاتحاد عربستان و الاتفاق را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الاتحاد الاتفاق عربستان

۲۷ شهریور ۱۴۰۲

تیم های الاتحاد و آلمالیق در هفته اول لیگ قهرمانان با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار با شروع طوفانی الاتحاد همراه بود. این تیم با ضربات کامارا و رومارینیو(دبل) به برتری ۳-۰ رسید و راهی رختکن شد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال الاتحاد الاتفاق عربستان الاتحاد که خیالش راحت شده بود به دفاع پرداخت و آلمالیق نیز علی رغم تلاش بازیکنانش موفق به جبران حتی یکی از گل های خورده نشد تا در نهایت این دیدار با برتری ۳-۰ الاتحاد به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الاتحاد الاتفاق عربستان

الاتحاد آلمالیق 
۶۱%مالکیت۳۹%
۱۰شوت در چارچوب ۰
۳شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۷
۶۹۴تعداد پاس۴۴۱
۶۱۹پاس صحیح۳۸۲
۸سانتر۱۳
۳کرنر۳
۱۰خطا۱۳
۱آفساید۵
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال الاتحاد الاتفاق عربستان

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق

در جریان بازی های هفته ی چهاردهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الاتحاد و الاتفاق در مقابل هم صف آرایی کردند. الصحفی در دقیقه ی ۲۹ به اشتباه دروازه ی خودی را باز کرد و از این رو تیمش را ۱-۰ عقب انداخت . در ادامه نیمه ی  نخست بازیکنان الاتحاد نه تنها در جبران این اشتباه ناتوان بودند بلکه با اشتباهشان راه را برای کوایسون باز کردند تا در دقیقه ی ۴۱ دروازه ی تیمشان را برای بار دوم باز کند تا الاتفاق به برتری ۲-۰ برسد.

نیمه ی دوم را میتوان نیمه ی الاتحاد نامید. پس بازگشت این تیم به زمین شاهد یک بازی متفاوت بودیم آن ها فوق العاده منسجم عمل کردند و با استفاده از موقعیت ها  نه تنها گل های خورده را جبران کردند بلکه به برتری نیز رسیدند. کامارا ( دبل ) و الصحفی دو بازیکنی بودند که در این نیمه برای تیمشان گلزنی کردند تا پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق با برتری ۳-۲ الاتحاد به پایان برسد. 

 

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق

 

الاتحاد الاتفاق 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۴۳۱تعداد پاس۳۳۸
۳۵۸پاس صحیح۲۵۵
۲۹سانتر۱۶
۷کرنر۵
۱۱خطا۱۷
۱آفساید۱
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق