تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

الاتحاد عربستان
الاتفاق

پنجشنبه ۲۷ بهمن ۲۱:۰۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

فوتبال زنده الاتحاد عربستان و الاتفاق امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده پخش بازی الاتحاد عربستان و الاتفاق را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی الاتحاد عربستان و الاتفاق امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال الاتحاد عربستان و الاتفاق امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده الاتحاد عربستان و الاتفاق به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی الاتحاد عربستان الاتفاق را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای بازی زنده فوتبال الاتحاد عربستان الاتفاق، شما می توانید بازی الاتحاد عربستان و الاتفاق زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده الاتحاد عربستان و الاتفاق را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق

در جریان بازی های هفته ی چهاردهم لیگ حرفه ای عربستان ، تیم های الاتحاد و الاتفاق در مقابل هم صف آرایی کردند. الصحفی در دقیقه ی ۲۹ به اشتباه دروازه ی خودی را باز کرد و از این رو تیمش را ۱-۰ عقب انداخت . در ادامه ی   نیمه ی  نخست بازیکنان الاتحاد نه تنها در جبران این اشتباه ناتوان بودند بلکه با اشتباهشان راه را برای کوایسون باز کردند تا در دقیقه ی ۴۱ دروازه ی تیمشان را برای بار دوم باز کند تا الاتفاق به برتری ۲-۰ برسد.

نیمه ی دوم را میتوان نیمه ی الاتحاد نامید. پس بازگشت این تیم به زمین شاهد یک بازی متفاوت بودیم آن ها فوق العاده منسجم عمل کردند و با استفاده از موقعیت ها  نه تنها گل های خورده را جبران کردند بلکه به برتری نیز رسیدند. کامارا ( دبل ) و الصحفی دو بازیکنی بودند که در این نیمه برای تیمشان گلزنی کردند تا پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق با برتری ۳-۲ الاتحاد به پایان برسد. 

 

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق

 

الاتحاد الاتفاق 
۵۷%مالکیت۴۳%
۷شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۳
۴۳۱تعداد پاس۳۳۸
۳۵۸پاس صحیح۲۵۵
۲۹سانتر۱۶
۷کرنر۵
۱۱خطا۱۷
۱آفساید۱
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی الاتحاد عربستان الاتفاق