تی وی تو
بازی زنده  الاتحاد و ابها عربستان

بازی زنده الاتحاد و ابها عربستان

پخش زنده فوتبال الاتحاد و ابها عربستان امروز جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الاتحاد و ابها بازی خواهند داشت. الاتحاد مقابل ابها را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الاتحاد عربستان ابها را در همین صفحه دنبال
الاتحاد عربستان
ابها

جمعه ۱۴ اردیبهشت ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ برتر عربستان

پخش زنده فوتبال الاتحاد و ابها عربستان امروز جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ برتر عربستان و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم‌های الاتحاد و ابها بازی خواهند داشت. الاتحاد مقابل ابها را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی الاتحاد عربستان ابها را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال الاتحاد عربستان ابها را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال الاتحاد و ابها

۱۹ آبان ۱۴۰۲

الاتحاد در هفته سیزدهم لیگ حرفه ای عربستان میزبان ابها بود و در این دیدار با نتیجه ۴-۲ به پیروزی رسید.

نیمه نخست این دیدار با ضربه ایستگاهی بنزما که در دقیقه ۳۸ وارد دروازه ابها شد به پایان رسید تا الهلال نیمه دوم را با نتیجه ۱-۰ آغاز کند.

در ۴۵ دقیقه دوم دروازه ابها حسابی تحت فشار بود. اکامبی موفق شد با زدن گل تساوی مدتی آرامش را به ابها بازگرداند اما ورود بازیکنان تازه نفس سرعت بازی را بیشتر کرد و الاتحاد در همان دقایق ابتدایی با شوت بازیکنانی چون کورنادو و بنزما (دبل) حساب کار را ۴-۱ کرد.

ابها که حسابی شوک شده بود موفق شد با استفاده از موقعیت طلایی دیگر توسط جومایا دروازه الاتحاد را باز کند تا در نهایت پخش زنده فوتبال الاتحاد ابها با نتیجه ۲-۴ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الاتحاد ابها

الاتحادابها
۵۲٪مالکیت۴۸٪
۶شوت در چارچوب۴
۶شوت خارج چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۴۵۲تعداد پاس۳۹۵
۴۰۳تعداد پاس صحیح۳۲۵
۹سانتر۲۶
۴کرنر۶
۱۱خطا۱۴
۳آفساید۰
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال الاتحاد ابها

پخش زنده بازی الاتحاد و ابها عربستان

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته بیستم لیگ حرفه ای عربستان، تیم های الاتحاد و ابها با هم دیدار کردند. تیم پرستاره الاتحاد به لطف درخشش بازیکنانی چون رومارینیو(دبل) و عبدالرزاق حمدالله با برتری ۳-۰ راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم بازی همچنان در دستان بازیکنان الاتحاد بود اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی، محمد الصیعری ضربه ایستگاهی تیمش را وارد دروازه ابها کرد تا پخش زنده فوتبال الاتحاد ابها با برتری ۴-۰ الاتحاد به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال الاتحاد ابها

الاتحاد ابها 
۵۰%مالکیت۵۰%
۹شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۵۳۵تعداد پاس۵۳۲
۴۶۲پاس صحیح۴۷۹
۹سانتر۱۱
۴کرنر۳
۱۵خطا۶
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال الاتحاد ابها

برچسب‌ها: