اعتراف ناجی رئال: مودریچ در پنالتی‌ها کمکم کرد!

آوریل 18, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید شب گذشته در دیدار برگشت از محله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی منچستر سیتی به مصاف این تیم رفت و موفق شد در ضربات پنالتی آنها را شکست دهد و راهی مرحله نیمه نهایی مسابقات شود.

شاگردان کارلو آنچلوتی خیلی زود در این بازی از حریف پیش افتادند و در اکثر دقایق هم این برتری را حفظ کردند اما گلی که کوین دی بروینه به ثمر رساند باعث شد که بازی به تساوی کشیده شود و ضربات پنالتی تکلیف تیم صعود کننده به جمع چهار تیم برتر این رقابت‌ها را مشخص کند.

لونین ستاره بی چون و چرای تیمش در ضیافت پنالتی‌ها بود و موفق شد دو پنالتی از برناردو سیلوا و متئو کواچیچ را مهار کند تا نقش مهمی را در پیروزی تیمش در این بازی حساس برابر رقیبی قدرتمند که مدافع عنوان قهرمانی بود ایفا کرده باشد.

او پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« خسته هستم اما باید بگویم که خوشحال‌ترین مرد روی زمینم. می‌دانستم که پنالتی متئو کواچیچ به کدام سمت می‌رود و به همین دلیل توانستم آن را به خوبی مهار کنم. شرایط در کشور من بسیار دشوار است. به همین دلیل اینکه هر روز در تمرینات حضور پیدا کنم کار آسانی نیست. ما می‌خواهم از همه کسانی که در این مسیر به من کمک کردند و از من حمایت کردند تشکر کنم.

مشخصا ما پیش از این بازی روی ضربات پنالتی با مربیان خودمان تمرین کرده بودیم باید بگویم که مودریچ هم با توصیه‌هایی که به من انجام داد در مهار این ضربات کمک بسیاری کرد.»