اعتراض ستاره میلان به ناداوری: باورم نمی‌شود!

ژانویه 11, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی میلان شب گذشته در چهارچوب رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا روبروی آتالانتا قرار گرفت و با نتیجه ۱-۲ شکست خورد تا از گردونه این مسابقات حذف شود.

شاگردان استفانو پیولی موفق شدند گل اول بازی را در دقیقه ۴۵ به ثمر برسانند اما تیم حریف این گل را در فاصله دو دقیقه بعد و پیش از پایان نیمه اول جبران کرد تا اجازه ندهد که میلان به عنوان تیم برنده راهی رختکن شود.

اما پنالتی اعلام شده از سوی داور به سود آتالانتا که با جنجال بسیار و دخالت کمک داور ویدیویی هم همراه بود باعث شد که آتالانتا در این بازی به پیروزی برسد و پیولی هم پس از پایان بازی ضمن اعتراض به این تصمیم، مدعی شد که این اتفاق باعث شده است که تمرکز تیمش از دست برود.

بسیاری از کارشناسان در گفتگو با اسکای اسپورت ایتالیا و سایر شبکه‌ها و رسانه‌های این کشور تایید کردند که این پنالتی به اشتباه اعلام شده است و این موضوع بیش از پیش باعث عصبانیت بازیکنان میلان و خصوصا لیائو شد.

او با به اشتراک گذاشتن پستی از صحنه برخوردی که منجر به اعلام ضربه پنالتی شد و روی آن نوشته شده بود: «ممکن است کسی برای من توضیح دهد که چطور این صحنه پنالتی است؟» اعتراضش را نشان داد و اضافه کرد: «باورنکردنی…»

لیائو همچنین صحنه دیگری که برخورد دست بازیکن آتالانتا با توپ بود اما پنالتی اعلام نشد را به اشتراک گذاشت و به گذاشتن «…» و سکوت اکتفا کرد.