اصرار انریکه: هر طور شده این بازیکن را بخرید

آگوست 21, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، آینتراخت پیشنهاد اول پی اس جی برای کولو موانی به ارزش ۶۰ میلیون به اضافه ۱۰ میلیون یورو پاداش ها و بندهای متغیر را رد کرد اما طبق گزارش روزنامه فرانسوی اکیپ، باشگاه پاریسی پیشنهاد دوم خود را امروز ارائه خواهد کرد هرچند مشخص نکرده که چه اندازه رقم انتقال را افزایش داده است.

این در حالی است که دیروز منابع آلمانی ادعا کردند فرانکفورت به پی اس جی گفته پیشنهاد زیر ۱۰۰ میلیون یورو را قبول نخواهد کرد. در واقع تیم آلمانی انتظار دارد برای مهاجم فرانسوی نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو بگیرد.

طبق ادعای منابع فرانسوی توافق بین پاری سن ژرمن و این بازیکن در حال حاضر قطعی شده است. باشگاه دیگری نیز وجود دارد که در تلاش است رضایت ملی‌پوش فرانسوی آینتراخت فرانکفورت را جلب کند، اما موانی قبلاً به باشگاه آلمانی اطلاع داده است که آرزوی او رفتن به پاری سن ژرمن است. این انتقال قطعا حدود ۱۰۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت.

در واقع جذب دمبله و راموس برای تقویت قدرت تهاجمی نتوانسته مدیران پی‌اس‌جی را راضی کند و آنها به دنبال جذب یک مهاجم دیگر هستند. آنها به همنین منظور رندال کولو موآنی را هدف گرفته‌اند.