تی وی تو
اشتوتگارت
لایپزیش

شنبه ۲۵ دی ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

فوتبال زنده اشتوتگارت لایپزیش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اشتوتگارت لایپزیش را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اشتوتگارت لایپزیش امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال اشتوتگارت و لایپزیش به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اشتوتگارت لایپزیش را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اشتوتگارت لایپزیش را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اشتوتگارت لایپزیش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اشتوتگارت و لایپزیش

لایپزیش در چارچوب هفته دوم بوندسلیگا میزبان اشتوتگارت بود. در شبی که جسی مارش برای اولین بار در یک بازی خانگی روی نیمکت گاو قرمز نشست، سوبوسلای درخشید، فورسبرگ نشان داد فرم خوبش در یورو ۲۰۲۰ بی دلیل نبوده و آندره سیلوا هم اولین گلش برای تیم جدیدش به ثمر رساند تا لایپزیش اولین برد فصل را کسب کند.

سوبوسلای در دقیقه ی ۳۸ نیمه ی نخست برای تیمش گلزنی کرد تا دو تیم با نتیجه ی ۱-۰ راهی رختکن شوند. و در نیمه ی دوم پخش زنده بازی اشتوتگارت لایپزیش ، طوفان حملات لایپزیش در کمتر از ۲۰ دقیقه ، سه بار دیگر دروازه ی حریف را باز کرد. سوبوسلای ، فورسبرگ و سیلوا ستارگان لایپزیش در این نیمه بودند. در نهایت با نتیجه  ۴-۰ به پایان رسید.

پخش زنده بازی اشتوتگارت لایپزیش

 

لایپزیش اشتوتگارت 
۵۲%مالکیت۴۸%
۱۲شوت در چارچوب ۵
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۵مهار دروازه بان۸
۴۶۱تعداد پاس۴۲۸
۳۸۵پاس صحیح۳۲۳
۱۸سانتر۱۴
۶کرنر۲
۱۰خطا۱۱
۱آفساید۱
۰کارت زرد۳

پخش زنده بازی اشتوتگارت لایپزیش

 

پخش زنده فوتبال لایپزیش و اشتوتگارت

در ادامه ی  بازی های هفته ی سی و یکم رقابت های بوندسلیگا آلمان ، تیم های لایپزیش و اشتوتگارت به دیدار هم رفتند. در پی اخراج اهامادا در دقیقه ی ۱۴ ، اشتوتگارت مجبور شد تا ۱۰ نفره به بازی ادامه دهد اما در این نیمه شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بازگشتند. با شروع نیمه ی د.م ، آیدارا خیلی زود موفق شد دروازه ی اشتوتگارت را باز کند و پس از او ، دروازه ی این تیم با ضربه ی ایستگاهی فورسبرگ در دقیقه ی ۶۷ بار دیگر باز شد و به این ترتیب برتری ۲-۰ برای لایپزیشی ها رقم خورد.

 

پخش زنده فوتبال اشتوتگارت لایپزیش ‌ – تی وی تو

 

لایپزیش اشتوتگارت 
۶۶%مالکیت۳۴%
۱۱شوت در چارچوب ۰
۱۱شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۹
۶۷۱تعداد پاس۳۴۳
۶۰۸پاس صحیح۲۶۶
۳۴سانتر۳
۱۰کرنر۱
۱۹خطا۸
۲آفساید۱
۲کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال اشتوتگارت لایپزیش ‌ – تی وی تو

پخش بازی زنده لایپزیش و اشتوتگارت

اشتوتگارت و لایپزیش در چارچوب هفته چهاردهم بوندسلیگا به مصاف هم رفتند. شاگردان ناگلزمن می توانستند همان نیمه اول کار را برای خودشان راحت تر کنند اما پنالتی فورسبرگ در دقیقه ی ۲۲ از دست رفت تا دنی اولموی اسپانیایی در نقش قهرمان ردبولی ها ظاهر شود. در دقیقه ی ۶۷ سانتری که به مدافعان برخورد کرد و اوج گرفت، در میان غفلت مدافعان اشتوتگارت ، به اولمو رسید تا این بازیکن با خونسردی گل نخست لایپزیش را به ثمر برساند. در ادامه تلاش های اشتوتگارت برای جبران این اختلاف امتیاز راه به جایی نبرد و این دیدار با برتری ۱-۰ لایپزیش به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال اشتوتگارت لایپزیش ‌ – تی وی تو

 

اشتوتگارت لایپزیش 
۴۳%مالکیت۵۷%
۱شوت در چارچوب ۸
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۷مهار دروازه بان۱
۴۴۶تعداد پاس۵۷۰
۳۴۱پاس صحیح۴۶۴
۱۵سانتر۲۴
۳کرنر۶
۱۰خطا۱۰
۲آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال اشتوتگارت لایپزیش ‌ – تی وی تو