تی وی تو
بازی زنده  پورتو اسپورتینگ لیسبون

بازی زنده پورتو اسپورتینگ لیسبون

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۴۵ تیم‌های پورتو و اسپورتینگ لیسبون بازی خواهند داشت. پورتو ‌ مقابل اسپورتینگ لیسبون ‌را آنلاین تماشا کنید. پخش بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی اسپورتینگ لیسبون پورتو
پورتو
اسپورتینگ لیسبون

یکشنبه ۹ اردیبهشت ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون امروز یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ پرتغال و از ساعت ۲۳:۴۵ تیم‌های پورتو و اسپورتینگ لیسبون بازی خواهند داشت. پورتو ‌ مقابل اسپورتینگ لیسبون ‌را آنلاین تماشا کنید.

پخش بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن زنده بازی اسپورتینگ لیسبون پورتو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون

۲۷ آذر ۱۴۰۲

پورتو در مرحله فینال لیگ کاپ پرتغال مهمان اسپورتینگ بود و میزبانش را با نتیجه ۲-۰ شکست داد.

اوستاکیو در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی قفل دروازه اسپورتینگ را باز کرد تا پورتو به به برتری ۱-۰ برسد. در ادامه تلاش بازیکنان اسپورتینگ برای جبران گل خورده به جایی نرسید و مدافعان این تیم موفق نشدند جلوی شلیک مارکانو را در دقیقه ۸۶ بگیرند و دروازه اسپورتینگ برای بار دوم باز شد.

با اخراج پائولینیو در دقیقه ۷۲ پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون اسپورتینگ ۱۰ نفره به این رقابت ادامه داد. طارمی بازیکن ایرانی پورتو از دقیقه ۹۵ وارد میدان شد.

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون

اسپورتینگپورتو
۵۶٪مالکیت۴۴٪
۵شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۴۴۰تعداد پاس۳۵۹
۳۷۰تعداد پاس صحیح۲۷۵
۲۲سانتر۱۱
۶کرنر۶
۱۴خطا۱۲
۵آفساید۱
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

پورتو و اسپورتینگ لیسبون در چارچوب دیدار فینال جام اتحادیه پرتغال به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر پورتو به پایان رسید تا مهدی طارمی به یک جام دیگر به همراه غول پرتغالی برسد.

پورتو در این دیدار خیلی زود توسط استفن استاکیو در دقیقه ۱۰ به گل رسید. پس از این گل اسپورتینگ به دروازه پورتو فشار وارد کرد تا به گل برسد اما پس از این که پائولینیو، بازیکن اسپورتینگ در دقیقه ۷۲ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد، بازی در اختیار پورتو قرار گرفت تا اینکه در دقیقه ۸۶ توسط ایوان مارکانو به گل دوم رسید.

مهدی طارمی در طول پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون در ترکیب ابتدایی پورتو بود و به طور کامل بازی کرد. این دیدار درگیری و حاشیه کم نداشت و داور در جریان بازی هشت کار زرد و یک کارت قرمز داد. علاوه بر این، پس از پایان بازی اتاویو، بازیکن پورتو که اسپورتینگی‌ها بارها روی او خطا کردند، با بازیکنان حریف درگیر شد تا داور مجبور شود پس از پایان بازی هم از کارت‌هایش استفاده کند.

قهرمانی در جام اتحادیه پرتغال، پنجمین جام قهرمانی مهدی طارمی به همراه پورتو است.

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

 

اسپورتینگ پورتو 
۵۶%مالکیت۴۴%
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۴۴۸تعداد پاس۳۵۲
۳۷۸پاس صحیح۲۷۰
۲۲سانتر۱۱
۶کرنر۶
۱۴خطا۱۲
۵آفساید۱
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

 

پخش آنلاین بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

تیم پورتو در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، در ورزشگاه دراگائو میزبان اسپورتینگ بود که این مسابقه با پیروزی یک بر صفر پورتو به پایان رسید.

آنتونیو مارتینز در دقیقه ۸۳ موفق شد دروازه اسپورتینگ را باز کند.

با توجه به برتری ۲ بر یک پورتو در دیدار رفت، این تیم با برد ۳ بر یک در مجموع دو دیدار رفت و برگشت توانست به فینال جام حذفی پرتغال صعود کند. با توجه به اختلاف ۹ امتیازی شاگردان سرجیو کونسیسائو در صدر جدول لیگ برتر پرتغال با اسپورتینگ، این دومین جامی است که آنها در فصل ۲۲-۲۰۲۱، حسرتش را به دل اسپورتینگ می‌گذارند.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو از ابتدای این مسابقه در ترکیب تیمش به میدان رفت و تا دقیقه ۸۷ پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون در زمین حضور داشت. پدرو پورو هم در دقیقه ۸۹ از زمین اخراج شد تا اسپورتینگ، این مسابقه را ۱۰ نفره به پایان برساند.

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

 

پورتو اسپورتینگ 
۴۳%مالکیت۵۷%
۴شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۳۰۳تعداد پاس۴۱۷
۲۲۹پاس صحیح۳۳۴
۱۵سانتر۱۳
۵کرنر۳
۱۷خطا۱۶
۳آفساید۳
۱کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

 

پخش زنده فوتبال پورتو اسپورتینگ لیسبون

تیم فوتبال پورتو در اولین دیدار خارج از خانه مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال، در ورزشگاه خوزه آلوالاده در شهر اسپورتینگ، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر این کشور، میهمان تیم فوتبال پورتو بود. لیسبون و در حالی که گل اول بازی را دریافت کرد، در پایان با نتیجه ۲-۱ پیروز شد.

در پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون ابتدا پابلو سارابیا در دقیقه ۴۹ از اسپورتینگ لیسبون پیش افتاد اما ۱۰ دقیقه بعد مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی گل تساوی پورتو را به ثمر رساند. او در دقیقه ۶۴ یک گل دیگر برای تیمش به ثمر رساند و این بار به هم تیمی خود اوانیلسون کمک کرد تا پورتو را به فرم کامل بازگرداند و تیم با پس انداز ارزشمند به خانه بازگردد و آماده بازگشت شود.

مهدی طارمی چندی پیش با درخشش در خانه همان اسپورتینگ لیسبون پورتو را از شکست در لیگ برتر پرتغال نجات داده بود و امروز برای دومین بار از قهرمانی در تیم پایتخت بازماند.

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

 

اسپورتینگپورتو 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۲
۳۹۰تعداد پاس۴۳۹
۳۲۲پاس صحیح۳۶۵
۲۰سانتر۱۳
۲کرنر۴
۱۷خطا۱۵
۲آفساید۴
۶کارت زرد۳

پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون

 

پخش بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

تیم فوتبال پورتو با درخشش ستاره ایرانی اش مقابل اسپورتینگ به نتیجه تساوی رسید.تیم فوتبال پورتو در هفته بیست و دوم لیگ برتر پرتغال میزبان اسپورتینگ بود که این بازی با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان در این بازی نقش ناجی را برای تیمش ایفا کرد. ستاره ایرانی در ابتدا گل اول تیمش را ساخت و سپس گل تساوی پورتو را در دقیقه ۷۸ به ثمر رساند تا تیمش از شکست فرار کند.البته این دیدار در پایان با برخی حواشی روبه‌رو بود و درست به‌محض به صدا درآمدن سوت پایان بازی، بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیری شدیدی پیدا کردند که نتیجه آن اخراج ۲ بازی اسپورتینگ و پپه از پورتو بود. البته این پایان کار پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون نبود و این درگیری به حدی زیاد بود که حتی عکاسان و توپ جمع‌کن‌های کنار زمین هم وارد درگیری شدند.

در پایان پخش زنده بازی پورتو اسپورتینگ لیسبون پورتو با این تساوی ارزشمند با ۶۰ امتیاز صدرنشین ماند. اسپورتینگ نیز با ۵۴ امتیاز در رده دوم ماند.

پخش زنده بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

 

پورتو اسپورتینگ 
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۵
۴۵۶تعداد پاس۲۸۶
۳۶۲پاس صحیح۱۹۶
۲۹سانتر۸
۹کرنر۰
۱۸خطا۱۳
۵آفساید۲
۴کارت زرد۷
۲۳

پخش زنده بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

 

پخش آنلاین بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

در هفته پنجم لیگ پرتغال، دو تیم پورتو و اسپورتینگ لیسبون به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.نونو سانتوس در دقیقه ۱۶ برای اسپورتینگ لیسبون گل زد. لوئیس دیاز هم در دقیقه ۷۳ گل تساوی‌بخش پورتو را به ثمر رساند. پورتو از دقیقه ۸۷ با اخراج مارتینز ۱۰ نفره شد.

مهدی طارمی در ترکیب اصلی پورتو برابر اسپورتینگ لیسبون بازی کرد. در پایان بازی زنده پورتو و اسپورتینگ لیسبون در جدول رده‌بندی لیگ برتر پرتغال تیم‌های پورتو و اسپورتینگ لیسبون با ۱۱ امتیاز رتبه‌های دوم و سوم را پس از بنفیکای ۱۵ امتیازی در اختیار دارند.

 

پخش زنده بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

 

اسپورتینگ پورتو 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۴
۳۴۷تعداد پاس۴۰۲
۲۷۷پاس صحیح۳۱۹
۲۰سانتر۱۶
۵کرنر۴
۱۸خطا۲۱
۲آفساید۳
۶کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

 

پخش زنده فوتبال پورتو و اسپورتینگ امشب

پورتو و اسپورتینگ لیسبون در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ پرتغال به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه تساوی ۰-۰ به پایان رسید.نیمه ی نخست این دیدار به آرامی به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد پیش کشیدن پورتو بودیم اما بازیکنان این تیم در گذشتن از خط دفاعی حریف ناتوان بودند.

در این بازی مهدی طارمی ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد اما موفق به گلزنی نشد و در نهایت دو تیم مجبور شدند به این تساوی رضایت دهند.  با این تساوی اسپورتینگ صدرنشین ۵۵ امتیازی شد و پورتو نیز با ۴۵ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پورتو اسپورتینگ 
۵۵%مالکیت۴۵%
۳شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۳
۴۳۷تعداد پاس۳۵۹
۳۳۲پاس صحیح۲۴۹
۱۲سانتر۹
۳کرنر۱
۲۰خطا۱۶
۴آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده پورتو و اسپورتینگ لیسبون

در نیمه نهایی لیگ کاپ پرتغال، دو تیم پورتو و اسپورتینگ لیسبون در غیاب مهدی طارمی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود اسپورتینگ لیسبون به پایان رسید.در این بازی ابتدا موسی مارگا در دقیقه ۷۹ گل پورتو را به ثمر رساند اما در دقایق ۸۶ و ۹۴ ژووانی کابرال دو گل برای اسپورتینگ زد و پورتو حذف شد. دیگر بازی نیمه نهایی را فردا براگا و بنفیکا برگزار خواهند کرد. مهدی طارمی به دلیل کارت قرمزی که هفته قبل برابر بنفیکا گرفته بود، در این بازی محروم بود و این کارت قرمز حسابی به ضرر خودش و تیمش تمام شد.سرجیو کونسیسائو ، سرمربی پورتو در چند وقت اخیر از طارمی در تمام رقابت ها استفاده کرده بود و دیشب در نبود او تمام تاکتیک هایش به هم خورده بود.

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

اسپورتینگ لیسبونپورتو 
۵۳%مالکیت۴۷%
۳شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۱
۳۸۸تعداد پاس۳۱۸
۲۹۵پاس صحیح۲۲۶
۸سانتر۱۹
۲کرنر۴
۲۱خطا۲۲
۰آفساید۳
۴کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال پورتو و اسپورتینگ لیسبون

در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر پرتغال، تیم های فوتبال پورتو و اسپورتینگ لیسبون به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. نیمه ی نخست این دیدار طوفانی آغاز شد . در دقیقه ی ۹ بود که ضربه ی سانتوس وارد دروازه ی پورتو شد اما پورتو ای ها بعد از این گل شدت حملات خود را زیاد کردند و در دقیقه ی ۲۵ اوریبه حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند و در دقیقه ی آخر نیمه ی نخست کورونا نیز برای پورتو گلزنی کرد تا این تیم با برتری ۲-۱ به رختکن باز گردد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده پورتو و اسپورتینگ ، اسپورتینگ تمام تلاشش را به کار گرفت و موفق شد در دقیقه ی ۸۷ با ضربه ی ویتو حساب کار را به تساوی ۲-۲ بدل کرد. در ادامه اتفاق خاصی بر دروازه ها رخ نداد و دو تیم به این تساوی رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

اسپورتینگ لیسبونپورتو 
۵۵%مالکیت۴۵%
۵شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۴۰۰تعداد پاس۳۳۸
۳۰۸پاس صحیح۲۴۱
۲۳سانتر۱۱
۴کرنر۱
۱۷خطا۲۰
۲آفساید۳
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پخش بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون

در هفته ی سی و دوم لیگ برتر پرتغال تیم پورتو در ورزشگاه دراگو میزبان تیم اسپورتینگ بود. در این دیدار تیم میزبان موفق شد با ثبت ۲ گل پیروز میدان شود. نیمه ی اول این رقابت به آرامی سپری شد اما با آغاز نیمه ی دوم عطش دو تیم برای زدن گل بیشتر خود را نشان داد و شاهد افزایش حملات از هر دو تیم بودیم . در دقیقه ی ۶۴ جایگیری صحیح پریرا سبب شد وی پاس تلیس را به راحتی دریافت کند و با ضربه ای محکم در گوشه ی دروازه ی حریف جای دهد. پس این گل ، تیم اسپورتینگ تمام تلاش خود را برای کاهش اختلاف به کار گرفت اما تا پایان بازی موفق به این کار نشد.در دقیقه ی ۱+۹۰ این دوباره پورتو بود که با ضربه ی مارگا دروازهی اسپورتینگ را در هم کوبید و با دو گل بازی را به پایان برد.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پورتواسپورتینگ
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۱
۳۲۳تعداد پاس۳۲۵
۲۵۸پاس صحیح۲۴۵
۱۱سانتر۱۸
۵کرنر۸
۱۶خطا۲۰
۶آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پخش فوتبال زنده پورتو و اسپورتینگ لیسبون

در هفته ی پانزدهم لیگ برتر پرتغال ، دو تیم اسپورتینگ و پورتو در لیسبون به مصاف یکدیگر رفتند. در این بازی تماشایی اسپورتینگ ۱ بار و پورتو ۲ بار دروازه ی حریف را باز کرد. در دقیقه ی ۶ بازی ، ضربه ی مارگا وارد دروازه ی اسپورتینگ شد و حساب کار را ۱ بر صفر کرد البته درست زمانی که همه فکر میکردند پورتو با پیروزی این نیمه را به پایان میرساند ، ضربه ی آکونیا در دقیقه ی ۴۴ به دروازه ی پورتو راه یافت و دو تیم به تساوی ۱-۱ رسیدند.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی پورتو و اسپورتینگ مبتوان گفت که بیشتر بازی در اختیار پورتو بود ، سوارز در دقیقه ی ۷۳ با یک حمله ی موفق توانست برای بار دوم دروازه ی اسپورتینگ را باز کند تا پورتو با نتیجه ی ۲-۱ پیروز میدان شناخته شود.

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

اسپورتینگپورتو
۴۸%مالکیت۵۲%
۱شوت در چارچوب ۷
۹شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۰
۳۴۰تعداد پاس۳۷۲
۲۵۲پاس صحیح۲۶۳
۲۴سانتر۱۵
۴کرنر۳
۲۱خطا۱۶
۵کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

پخش بازی پورتو و اسپورتینگ لیسبون زنده

فینال جام حذفی پرتغال بین دو تیم پورتو و اسپورتینگ برگزار شد . در این بازی جذاب هر دو تیم تمام تلاش خود را برای گلزنی به کار گرفتند و در پایان نیمه ی دوم به دلیل تساوی ۲-۲ کار به ضربات پنالتی کشید که در پایان ، اسپورتینگ ۵ به ۴ پورتو را شکست داد. نیمه ی اول این بازی ، با گل های سوارز در دقیقه ی ۴۰ و فرناندز در دقیقه ی ۴۵ ، با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.  با آغاز نیمه ی دوم شاهد افزایش حملات بودیم اما هیچ کدام از تیم ها موفق به باز کردن دروازه ی حریف نشدند تا بازی در وقت اضافه ادامه یابد. باس دوست در دقیقه ی ۱۰۱ موفق شد برای بار دوم توپ را وارد دروازه ی حریف کند و از سوی دیگر فیلیپه در دقیقه ی ۱۲۰ حمله ی موفق به دروازه ی پورتو داشت . با این حساب ، دو تیم به تساوی ۲-۲ رسیدند.

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

 

اسپورتینگپورتو
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۱۲
۸مهار دروازه بان۲
۱کرنر۳
۲۲ضربه ایستگاهی۲۰
۲۰خطا۲۰
۰آفساید۲
۶کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پورتو ‌اسپورتینگ لیسبون | تی وی تو

برچسب‌ها: