تی وی تو
اسپورتینگ لیسبون
موریرنزه

شنبه ۱ آبان ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

گزارش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون و موریرنزه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید گزارش بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اسپورتینگ لیسبون موریرنزه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه – ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و موریرنز با هم دیدار کردند. پائولینیو در دقیقه ی ۲۰۰ با تک گل خود تیمش را به برتری ۱-۰ رساند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به آرامی سپری شد و بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که هرچه به پایان گزارش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه نزدیک می شدیم بازیکنان موریرنز  بر شدت حملات خود می افزودند تا این که سیلوا در دقیقه ی ۹۰ موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

 

موریرنز اسپورتینگ 
۴۰%مالکیت۶۰%
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۳۳۱تعداد پاس۴۸۲
۲۴۲پاس صحیح۴۰۳
۱۳سانتر۲۱
۲کرنر۴
۱۶خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه – ۹ آذر ۹۹

 تیم های اسپورتینگ و موریرنز در هفته ی هشتم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. نتو در دقیقه ی ۳ با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد اما گنزالوس چند دقیقه ی بعد موفق به جبران این اشتباه شد و حساب کار را ۱-۱ کرد. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم شاهد حمله ی خاصی از دو تیم نبودیم. تا این که در دقیقه ی ۷۵ باز هم این گنزالوس بود که برای بار دوم برای اسپورتینگ گلزنی کرد. با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه موریرنز رمان کافی برای جبران گل خورده نداشت پس به ناچار بازی را با نتیجه ی ۲-۱ واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

 

اسپورتینگ موریرنز 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۶۸۳تعداد پاس۳۲۸
۵۹۴پاس صحیح۲۴۵
۱۷سانتر۶
۹کرنر۰
۱۶خطا۱۳
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه