تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اسپورتینگ لیسبون
موریرنزه

یکشنبه ۲۶ شهریور ۲۳:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون و موریرنزه . امروز یکشنبه ۲۶ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر پرتغال و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های اسپورتینگ لیسبون و موریرنزه بازی خواهند داشت. اسپورتینگ لیسبون مقابل موریرنزه را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

۱۷ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و موریرنز با هم دیدار کردند. پائولینیو در دقیقه ی ۲۰۰ با تک گل خود تیمش را به برتری ۱-۰ رساند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم به آرامی سپری شد و بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا این که هرچه به پایان پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه نزدیک می شدیم بازیکنان موریرنز  بر شدت حملات خود می افزودند تا این که سیلوا در دقیقه ی ۹۰ موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

 

موریرنز اسپورتینگ 
۴۰%مالکیت۶۰%
۱شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۰
۳۳۱تعداد پاس۴۸۲
۲۴۲پاس صحیح۴۰۳
۱۳سانتر۲۱
۲کرنر۴
۱۶خطا۱۳
۲آفساید۴
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

۹ آذر ۱۳۹۹

 تیم های اسپورتینگ و موریرنز در هفته ی هشتم لیگ برتر پرتغال در مقابل هم صف آرایی کردند. نتو در دقیقه ی ۳ با اشتباهش دروازه ی خودی را باز کرد اما گنزالوس چند دقیقه ی بعد موفق به جبران این اشتباه شد و حساب کار را ۱-۱ کرد. در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم شاهد حمله ی خاصی از دو تیم نبودیم. تا این که در دقیقه ی ۷۵ باز هم این گنزالوس بود که برای بار دوم برای اسپورتینگ گلزنی کرد. با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه موریرنز رمان کافی برای جبران گل خورده نداشت پس به ناچار بازی را با نتیجه ی ۲-۱ واگذار کرد.

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه

 

اسپورتینگ موریرنز 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۴
۶۸۳تعداد پاس۳۲۸
۵۹۴پاس صحیح۲۴۵
۱۷سانتر۶
۹کرنر۰
۱۶خطا۱۳
۱آفساید۱
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون موریرنزه