تی وی تو
فوتبال  اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا زنده

فوتبال اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا زنده

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ پرتغال و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا بازی خواهند داشت. اسپورتینگ لیسبون مقابل استوریل پرایا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به
اسپورتینگ لیسبون
استوریل پرایا

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا امروز شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های لیگ پرتغال و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم‌های اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا بازی خواهند داشت. اسپورتینگ لیسبون مقابل استوریل پرایا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به راحتی پخش آنلاین بازی اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا

در جریان بازی های هفته ی بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ، تیم های اسپورتینگ و استوریل پرایا با هم دیدار کردند. در این دیدار ستارگان اسپورتینگ موفق شدند با استفاده از موقعیت های مناسب پیش آمده به برتری ۳-۰ برسند. گونزالس در دقیقه ی ۴۰ نیمه ی نخست برتری ۱-۰ را به تیمش بخشید و ریس و سارابیا در نیمه ی دوم پخش زنده بازی اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا برای اسپورتینگ گلزنی کردند. در ادامه ی بدشاسی های استوریل ، سیلوا از این تیم با دریافت کارت قرمز اخراج شد تا تیمش ۱۰ نفره شود.

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا

 

اسپورتینگ استوریل پرایا
۶۸%مالکیت۳۲%
۷شوت در چارچوب ۰
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۴
۵۹۲تعداد پاس۲۹۱
۵۲۶پاس صحیح۲۳۱
۲۸سانتر۶
۷کرنر۱
۱۵خطا۱۴
۱آفساید۳
۳کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا

تیم های اسپورتینگ لیسبون و استوریل پرایا در هفته ی دوم لیگ کاپ پرتغال به دیدار هم رفتند. وندل با استفاده از یک موقعیت طلایی در دقیقه ی ۹ موفق شد برتری ۱-۰ را برای اسپورتینگ رقم بزند. اما در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار خبری از آن تیم قدرتمند نیمه ی نخست نبود.

در ابتدای نیمه ی دوم بازی در میانه ی میدان در جریان بود سپس لیما در دقیقه ی ۷۱ حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کرد.  اما در دقیقه ی ۸۲ با اشتباه پینتو دروازه ی خودی باز شد و اینگونه استوریل به برتری ۲-۱ رسید. تلاش بازیکنان اسپورتینگ برای جبران این اشتباه بی فایده بود و در نهایت با اتمام زمان بازی ، آن ها مجبور شدند بازی را به حریف واگذار کنند.

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا – تی وی تو

 

اسپورتینگ لیسبوناستوریل پرایا
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۴
۶مهار دروازه بان۳
۶کرنر۵
۲۰ضربه ایستگاهی۲۲
۲۲خطا۱۷
۰آفساید۳
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال اسپورتینگ لیسبون استوریل پرایا – تی وی تو