تی وی تو
اسپانیول
الچه

دوشنبه ۲۰ دی ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

فوتبال زنده اسپانیول و الچه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اسپانیول و الچه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپانیول و الچه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اسپانیول و الچه امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده اسپانیول و الچه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اسپانیول الچه را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اسپانیول الچه را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی اسپانیول الچه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اسپانیول و الچه را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال اسپانیول الچه، شما می توانید بازی اسپانیول و الچه زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال اسپانیول و الچه

الچه در چارچوب هفته دهم لالیگای اسپانیا، در ورزشگاه مارتینز والرو به مصاف اسپانیول رفت که این مسابقه به تساوی ۲-۲ انجامید.لوکاس بویه در دقیقه ۲۳ و داریو بندتو در دقیقه ۸۴ دروازه اسپانیول را گشودند و مانو مورلانس و رائول ده‌توماس در دقایق ۵۱ و ۵۲، گل‌های شاگردان ویسنته مورنو را به ثمر رساندند.

در پایان گزارش زنده بازی اسپانیول و الچه و با کسب این نتیجه ، الچه با فرار از این شکست خانگی، ۱۰ امتیازی شد و در جایگاه چهاردهم جدول لیگ دسته اول اسپانیا باقی ماند. اسپانیولِ ۱۳ امتیازی هم به رده یازدهم جدول مسابقات راه یافت.

 

پخش زنده فوتبال اسپانیول و الچه

 

الچه اسپانیول 
۵۸%مالکیت۴۲%
۷شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۵مهار دروازه بان۵
۵۵۳تعداد پاس۴۰۳
۴۹۴پاس صحیح۳۴۱
۲۱سانتر۲۰
۳کرنر۷
۱۵خطا۹
۲آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اسپانیول و الچه