تی وی تو
فوتبال  اسپانیول اتلتیک بیلبائو زنده

فوتبال اسپانیول اتلتیک بیلبائو زنده

بازی زنده اسپانیول و اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اسپانیول و اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز
اسپانیول
اتلتیک بیلبائو

شنبه ۱۹ فروردین ۱۷:۴۵

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده اسپانیول و اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اسپانیول و اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپانیول و اتلتیک بیلبائو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اسپانیول و اتلتیک بیلبائو امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده اسپانیول و اتلتیک بیلبائو به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اسپانیول اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو تماشا کنید

در پایان زنده بازی اسپانیول اتلتیک بیلبائو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اسپانیول و اتلتیک بیلبائو را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال اسپانیول اتلتیک بیلبائو، شما می توانید بازی اسپانیول و اتلتیک بیلبائو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال اسپانیول و اتلتیک بیلبائو

در جریان بازی های هفته ی یازدهم لالیگا اسپانیا ، تیم های اسپانیول و اتلتیک بیلبائو در مقابل هم صف آرایی کردند. توماس در دقیقه ی ۳۳ این دیدار موفق شد اسپانیول را به برتری ۱-۰ برساند ، ضربه ای که ویلیامز با آغاز نیمه ی دوم خیلی زود آن را به تساوی ۱-۱ بدل کرد.

این گل باعث شد تمرکز بازیکنان در نیمه ی دوم به جای بازی بر خطا کردن منحرف شود. این خشونت تا جایی پیش رفت که توماس در آخرین دقایق پخش زنده بازی اسپانیول و اتلتیک بیلبائو با کارت قرمز اخراج شد و این دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگشتند.

 

پخش زنده فوتبال اسپانیول و اتلتیک بیلبائو

 

اسپانیول اتلتیک بیلبائو
۴۶%مالکیت۵۴%
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۹
۵مهار دروازه بان۲
۳۸۴تعداد پاس۴۵۷
۳۲۴پاس صحیح۳۹۳
۲۵سانتر۲۶
۸کرنر۱۲
۷خطا۱۲
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال اسپانیول و اتلتیک بیلبائو