تی وی تو
اسپانیا
یونان

پنجشنبه ۲۰ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی اسپانیا یونان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اسپانیا یونان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپانیا یونان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اسپانیا و یونان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اسپانیا یونان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اسپانیا یونان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اسپانیا یونان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسپانیا یونان – ۶ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی اسپانیا در گام نخست بازی های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ مقابل یونان با نتیجه تساوی ۱-۱ در خانه متوقف شد.در دقیقه ۳۳ روی پاس پشت دفاع عالی کوکه، آلوارو موراتا توپ را با سینه کنترل کرد و با پای چپ توپ را به زیر طاق دروازه یونان فرستاد.

تیم ملی اسپانیا که نیمه اول را برنده به رختکن رفته بود، در نیمه دوم با یک پنالتی بحث برانگیز گل تساوی را دریافت کرد . در دقیقه ۵۷ اینیگو مارتینز که با شروع نیمه دوم به جای سرخیو راموس وارد بازی شده بود، داخل محوطه توپ را دور کرد و در ادامه با بازیکن یونان برخورد کرد که داور این صحنه را پنالتی تشخیص داد؛ آناستاسیوس باکاستاس هم این ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.

در پایان گزارش زنده بازی اسپانیا یونان بازی با همان نتیجه ۱-۱ به پایان رسید تا تیم لوئیز انریکه پایین تر از سوئد در رده دوم قرار بگیرد.

 

پخش زنده بازی اسپانیا یونان

 

اسپانیا یونان 
۷۹%مالکیت۲۱%
۲شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۱
۹۲۰تعداد پاس۲۳۵
۸۵۰پاس صحیح۱۴۶
۲۸سانتر۲
۳کرنر۰
۱۵خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اسپانیا یونان