تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

اسپانیا
گرجستان

جمعه ۱۷ شهریور ۱۹:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال اسپانیا و گرجستان، امروز جمعه ۱۷ شهریور و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم های اسپانیا و گرجستان بازی خواهند داشت. اسپانیا مقابل گرجستان را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال اسپانیا گرجستان

۸ فروردین ۱۴۰۰

تیم ملی اسپانیا در دومین بازی از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه B و در ورزشگاه دینامو آرنا، مهمان گرجستان بود. لاروخا در دیدار قبلی مقابل یونان به تساوی رسیده بود و برای سر و سامان دادن به اوضاع خود در گروه باید دست پر از تفلیس خارج می شد. اولین گل این دیدار در دقیقه ی ۴۳ به ثبت رسید.تیم میزبان توپ را به راحتی و با سرعت جلو برد، در موقعیتی عجیب، سمت راست دفاع اسپانیا خالی شد و کوارتز خلیل به راحتی در مصاف تک به تک گلزنی کرد.

در دقیقه ی ۵۶ نیمه ی دوم پخش زنده فوتبال اسپانیا گرجستان ، اسپانیا موفق به جبران اختلاف امتیاز شد.

آلبا یکی از کاتبک های همیشگی خود را ارسال کرد، موراتا سایه توپ را زد و در دهانه دروازه این فران تورس بود که گلزنی کرد. البته این پایان کار اسپانیا در این نیمه نبود . آن ها در دقیقه ی ۹۳ برای بار دوم دروازه ی حریف را در هم کوبیدند. شوت زیبای اولمو از پشت محوطه به زیبایی و البته با جایگیری بد دروازه بان گرجستان، وارد دروازه میزبان شد و البته باید اضافه کرد که گرجی ها شنگلیا را با کارت قرمز در این دقایق پایانی از دست دادند.

پخش زنده فوتبال اسپانیا گرجستان – تی وی تو

 

گرجستان اسپانیا 
۲۱%مالکیت۷۹%
۲شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۲۲۸تعداد پاس۸۶۸
۱۵۴پاس صحیح۷۷۹
۱۰سانتر۲۱
۳کرنر۶
۱۲خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال اسپانیا گرجستان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اسپانیا گرجستان

۱۸ خرداد ۹۵

تیم ملی اسپانیا و گرجستان ، در یک بازی دوستانه ی بین المللی به مصاف هم رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، اکیا شویلی با گل خود در دقیقه ی ۴۰ ، برتری ۱-۰ را برای تیمش رقم زد. این اختلاف امتیاز در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، جبران نشد . اسپانیایی ها تمام تلاش خود را به کار بردند اما عبور از دفاع مستحکم حریف ممکن نبود. در نهایت با اتمام زمان پخش زنده بازی اسپانیا گرجستان ، این دیدار با برتری ۱-۰ گرجستان به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال اسپانیا گرجستان – تی وی تو

 

اسپانیا گرجستان 
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۱۱کرنر۰
۱۱ضربه ایستگاهی۷
۶خطا۱۱
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اسپانیا گرجستان – تی وی تو