تی وی تو
فوتبال  اسپانیا قبرس زنده

فوتبال اسپانیا قبرس زنده

پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس، امروز پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های اسپانیا و قبرس بازی خواهند داشت. اسپانیا مقابل قبرس را آنلاین تماشا کنید. شما می توانید پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ و بازی زنده تیم های اسپانیا و قبرس را امروز آنلاین از
اسپانیا
قبرس

پنجشنبه ۲۵ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس، امروز پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های اسپانیا و قبرس بازی خواهند داشت. اسپانیا مقابل قبرس را آنلاین تماشا کنید.

شما می توانید پخش زنده مسابقات یورو ۲۰۲۴ و بازی زنده تیم های اسپانیا و قبرس را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی اسپانیا مقابل قبرس را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی اسپانیا قبرس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده اسپانیا و قبرس را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال اسپانیا قبرس، شما می توانید بازی اسپانیا و قبرس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی اسپانیا قبرس

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

در جریان دیدار های هفته دوم رقابت های انتخابی یورو، تیم های اسپانیا و قبرس در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه نخست این دیدار با ضربات گاوی و مرینو و برتری ۲-۰ اسپانیا به پایان رسید.

در نیمه دوم شاهد حملات بیشتر از سمت بازیکنان میزبان بودیم. قبرسی ها که در دفاع ناتوان بودند، دروازه ی خود را با ضربات تورس(دبل)، خوسلو و بائنا باز شده دیدند تا در نهایت پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس با پیروزی قاطعانه ۶-۰ اسپانیا به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس

اسپانیا قبرس 
۸۱%مالکیت۱۹%
۱۲شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۶
۷۶۳تعداد پاس۱۷۵
۶۹۰پاس صحیح۱۱۳
۴۱سانتر۱
۱۴کرنر۰
۶خطا۴
۲آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس

پخش زنده فوتبال اسپانیا و قبرس

۲۱ شهریور ۱۴۰۲

تیم ملی اسپانیا و قبرس پس از سال ها و در هفته ی ششم رقابت های انتخابی یورو در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که اسپانیا در ۵ و قبرس در ۲ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند. با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می کنید ، اسپانیا شرایط بهتری نسبت به حریف خود، قبرس دارد ولی باید دید که بازیکنان این تیم چگونه خود را برای این دیدار آماده کرده اند.

در دیدار قبلی این دو تیم، اسپانیا با نتیجه ۸-۰ به پیروزی رسیده بود.

در پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال اسپانیا قبرس