تی وی تو
اسپانیا
سوئد

یکشنبه ۲۳ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

گزارش زنده بازی اسپانیا سوئد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اسپانیا سوئد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپانیا سوئد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال اسپانیا و سوئد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اسپانیا سوئد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اسپانیا سوئد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اسپانیا سوئد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

در هفته چهارم از رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در گروه B تیم ملی سوئد میزبان تیم اسپانیا بود که توانست با نتیجه دو بر یک مهمان خود را شکست دهد . در این دیدار کارلوس سولر در دقیقه ۴ روی پاس جوردی آلبا گل اول بازی و ماتادورها را به ثمر رساند . یک دقیقه بعد الکساندر ایساک مهاجم بیست و دو ساله سوئد گل تساوی را وارد دروازه اسپانیا کرد . نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید .

با شروع نیمه دوم دو تیم تلاش خود را برای گلزنی و کسب پیروزی بیشتر کردند . اما این تیم سوئد بود که در دقیقه ۵۷ توسط ویکتور کلاسون توانست به گل دست پیدا کند . بعد از این گل انریکه ، مربی تیم اسپانیا تمامی مهره های تهاجمی خود را برای جبران نتیجه وارد میدان کرد اما آنها نتوانستند راهی به دروازه میزبان خود پیدا کنند و  با پایان گزارش زنده بازی اسپانیا سوئد این تیم سوئد بود که به سه امتیاز بازی دست یافت . سود با کسب این سه امتیاز با پانزده امتیاز جای اسپانیا را در صدر جدول گرفت و ماتادورها با ۱۳ امتیاز به رده دوم سقوط کردند 

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد

 

سوئداسپانیا
۲۵مالکیت۷۵
۶شوت در چارچوب ۱۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۳تعداد پاس۲
۲۵۸پاس صحیح۷۶۲
۱۱سانتر۴۰
۷کرنر۹
۱۴خطا۶
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد

 

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد – ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اسپانیا و سوئد در چارچوب بازی های هفته اول مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.نیمه نخست اسپانیا چندین موقعیت خلق کرد که درخشش اولسن سنگربان سوئد و بی‌دقتی مهاجمین لاروخا مثل موراتا، باعث شد گلی رد و بدل نشود. البته در تک موقعیت خطرناک سوئد هم ایساک بدشانس بود که توپش را یورنته دفع کرد و بعد از آن به تیر دروازه خورد.

نیمه دوم پخش زنده بازی اسپانیا سوئد هم شرایط تقریباً همانند نیمه اول بود. دفاع با برنامه و فشرده سوئد جلوی خلق موقعیت اسپانیا را گرفت و در نهایت هم گلی رد و بدل نشد.

 

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد – تی وی تو

 

اسپانیا سوئد 
۸۵%مالکیت۱۵%
۵شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۵
۹۱۷تعداد پاس۱۶۲
۸۳۰پاس صحیح۸۹
۲۹سانتر۴
۶کرنر۱
۷خطا۱۱
۲آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد – تی وی تو

 

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد – ۲۳ مهر ۹۸

در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، سوئد در ورزشگاه فرندز آرنای شهر استکهلم، میزبان اسپانیا بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.اسپانیا برای مسجل کردن صعودش به جام ملت‌های اروپا به یک امتیاز نیاز داشت و از همان ابتدا مانند همیشه توپ و میدان را در اختیار گرفت. در دقیقه ۱۱، کرنر ارسال روی پای رودری آمد و ضربه راه دور او با واکنش اولسن دوباره به کرنر رفت. ۱۰ دقیقه بعد این بار روی ارسال عالی کارواخال ضربه سر مورنو با واکنش سنگربان سوئد راهی به دروازه نیافت.

اما سوئد توانست در ادامه پخش زنده فوتبال اسپانیا و سوئد کمی از زیر فشار لاروخا خارج شده و موقعیت‌هایی به دست آورد. در دقیقه ۲۷ ضربه والی زیبای لوستیگ با واکنش دخیا روبه‌رو شد. دقایقی بعد سانتر عالی لوستیگ با ضربه سر کوایسون راهی دروازه دخیا شد اما او با یک واکنش زیبا مانع گلزنی میزبان شد.

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد – تی وی تو

 

سوئد اسپانیا 
۲۵%مالکیت۷۵%
۷شوت در چارچوب ۶
۱شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۶
۲۴۹تعداد پاس۷۳۹
۱۷۷پاس صحیح۶۵۸
۱۴سانتر۳۲
۵کرنر۱۱
۱۸خطا۱۰
۱آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد – تی وی تو

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد ۲۰ خرداد ۹۸

مهمترین بازی دور چهارم انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با برتری ۳ بر صفر تیم ملی اسپانیا مقابل میهمانش، سوئد به پایان رسید.در این بازی که به میزبانی ماتادورها انجام شد، قهرمان جام جهانی ۲۰۲۰ ابتدا با  گل کاپیتان راموس در دقیقه ۵۶ از روی نقطه پنالتی یک بر صفر پیش افتاد. سپس موراتا از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۴ و اویارزابال تازه‌وارد در دقیقه ۸۷ دیگر گل‌های اسپانیا را به ثمر رساندند تا این تیم ضمن کسب چهارمین پیروزی در چهارمین بازی با ۱۲ امتیاز مقتدرانه در صدر گروه ششم باقی بماند و اختلافش با سوئد هفت امتیازی را به پنج امتیاز افزایش دهد. 

 

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد – تی وی تو

 

اسپانیا سوئد 
۷۴%مالکیت۲۶%
۷شوت در چارچوب ۱
۸شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۸۴۵تعداد پاس۲۹۸
۷۶۷پاس صحیح۲۲۷
۷سانتر۲
۱۶کرنر۱
۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال اسپانیا سوئد – تی وی تو