تی وی تو
اسپانیا
سوئد

پنجشنبه ۱۱ شهریور ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی اسپانیا سوئد را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپانیا سوئد امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اسپانیا – سوئد به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اسپانیا سوئد را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اسپانیا سوئد را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اسپانیا سوئد را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد – ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

اسپانیا و سوئد در چارچوب بازی های هفته اول مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.نیمه نخست اسپانیا چندین موقعیت خلق کرد که درخشش اولسن سنگربان سوئد و بی‌دقتی مهاجمین لاروخا مثل موراتا، باعث شد گلی رد و بدل نشود. البته در تک موقعیت خطرناک سوئد هم ایساک بدشانس بود که توپش را یورنته دفع کرد و بعد از آن به تیر دروازه خورد.

نیمه دوم هم شرایط تقریباً همانند نیمه اول بود. دفاع با برنامه و فشرده سوئد جلوی خلق موقعیت اسپانیا را گرفت و در نهایت هم گلی رد و بدل نشد.

 

 

اسپانیا  سوئد 
۸۵% مالکیت ۱۵%
۵ شوت در چارچوب  ۱
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۰ مهار دروازه بان ۵
۹۱۷ تعداد پاس ۱۶۲
۸۳۰ پاس صحیح ۸۹
۲۹ سانتر ۴
۶ کرنر ۱
۷ خطا ۱۱
۲ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد – ۲۳ مهر ۹۸

در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، سوئد در ورزشگاه فرندز آرنای شهر استکهلم، میزبان اسپانیا بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.اسپانیا برای مسجل کردن صعودش به جام ملت‌های اروپا به یک امتیاز نیاز داشت و از همان ابتدا مانند همیشه توپ و میدان را در اختیار گرفت. در دقیقه ۱۱، کرنر ارسال روی پای رودری آمد و ضربه راه دور او با واکنش اولسن دوباره به کرنر رفت. ۱۰ دقیقه بعد این بار روی ارسال عالی کارواخال ضربه سر مورنو با واکنش سنگربان سوئد راهی به دروازه نیافت.

اما سوئد توانست کمی از زیر فشار لاروخا خارج شده و موقعیت‌هایی به دست آورد. در دقیقه ۲۷ ضربه والی زیبای لوستیگ با واکنش دخیا روبه‌رو شد. دقایقی بعد سانتر عالی لوستیگ با ضربه سر کوایسون راهی دروازه دخیا شد اما او با یک واکنش زیبا مانع گلزنی میزبان شد.

 

سوئد  اسپانیا 
۲۵% مالکیت ۷۵%
۷ شوت در چارچوب  ۶
۱ شوت خارج از چارچوب ۶
۵ مهار دروازه بان ۶
۲۴۹ تعداد پاس ۷۳۹
۱۷۷ پاس صحیح ۶۵۸
۱۴ سانتر ۳۲
۵ کرنر ۱۱
۱۸ خطا ۱۰
۱ آفساید ۱
۳ کارت زرد ۳

پخش زنده بازی اسپانیا سوئد – ۲۰ خرداد ۹۸

مهمترین بازی دور چهارم انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با برتری ۳ بر صفر تیم ملی اسپانیا مقابل میهمانش، سوئد به پایان رسید.در این بازی که به میزبانی ماتادورها انجام شد، قهرمان جام جهانی ۲۰۲۰ ابتدا با  گل کاپیتان راموس در دقیقه ۵۶ از روی نقطه پنالتی یک بر صفر پیش افتاد. سپس موراتا از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۴ و اویارزابال تازه‌وارد در دقیقه ۸۷ دیگر گل‌های اسپانیا را به ثمر رساندند تا این تیم ضمن کسب چهارمین پیروزی در چهارمین بازی با ۱۲ امتیاز مقتدرانه در صدر گروه ششم باقی بماند و اختلافش با سوئد هفت امتیازی را به پنج امتیاز افزایش دهد. 

 

 

اسپانیا  سوئد 
۷۴% مالکیت ۲۶%
۷ شوت در چارچوب  ۱
۸ شوت خارج از چارچوب ۲
۱ مهار دروازه بان ۴
۸۴۵ تعداد پاس ۲۹۸
۷۶۷ پاس صحیح ۲۲۷
۷ سانتر ۲
۱۶ کرنر ۱
۹ خطا ۱۳
۳ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۰