تی وی تو
اسپانیا
روسیه

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده قهرمانی زیر 21 سال اروپا

گزارش زنده فوتبال اسپانیا روسیه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اسپانیا و روسیه را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسپانیا و روسیه امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال اسپانیا و روسیه امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال اسپانیا و روسیه به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اسپانیا روسیه را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اسپانیا روسیه را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال اسپانیا روسیه، شما می توانید بازی اسپانیا و روسیه زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی اسپانیا روسیه، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال اسپانیا و روسیه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسپانیا روسیه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی زیر بیست و یک سال روسیه و اسپانیا ، در هفته ی اول رقابت های قهرمانی زیر بیست و یک سال اروپا با هم دیدار کردند.

آگارو در دقیقه ی ۱۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند ولی ۳ دقیقه ی بعد ، نینیو برتری را از روسیه گرفت تا دو تیم با تساوی ۱-۱ به رختکن بازگردند. در نیمه ی دوم اسپانیا پیش کشید و با حملات سنگین خود موفق شد باز هم دروازه ی حریف را باز کند. پینو در دقیقه ی ۴۷  . نینیو در دقیقه ی ۵۴ دو بازیکنی بودند که برای اسپانیا در این نیمه گلزنی کردند. در نهایت با اتمام گزارش زنده فوتبال اسپانیا روسیه اسپانیا به برتری ۳-۱ رسید.

 

پخش زنده بازی اسپانیا روسیه

 

پخش زنده بازی اسپانیا روسیه