تی وی تو
اسپانیا
ایتالیا

چهارشنبه ۱۴ مهر ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ایتالیا اسپانیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایتالیا اسپانیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ایتالیا اسپانیا امشب

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال اسپانیا ایتالیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اسپانیا ایتالیا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اسپانیا ایتالیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال اسپانیا ایتالیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا  – ۱۵ تیر ۱۴۰۰

در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ دو تیم اسپانیا و ایتالیا به هم برخوردند که این دیدار با پیروزی ایتالیا در ضربات پنالتی همراه بود در دقایق ابتدایی دیدار هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند و روز دروازه یکدیگر فشار آوردند، اما اسپانیا بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت و اولین فرصت خوب را دقیقه ۲۵ خلق کرد که ضربه اولمو را دوناروما مهار کرد. در واپسین ثانیه‌های نیمه نخست هم ایتالیا موقعیت خوبی داشت که پاس اینسینیه را امرسون با ضربه‌ای محکم به بالای دروازه فرستاد تا در نهایت این نیمه بدون رد و بدل شدن گل تمام شود.

دقیقه ۵۲ نخستین موقعیت خوب نیمه دوم را هم اسپانیا خلق کرد. شوت بوسکتس با فاصله اندک از بالای دروازه دوناروما بیرون رفت. سرانجام دقیقه ۶۰ و در ضدحمله‌ای سریع، آتزوری به گل رسید. شوت زیبای کیزا به گوشه دروازه اسپانیا رفت.

بعد از گل ایتالیا، فشار اسپانیا افزایش یافت و موقعیت‌های گل‌شان هم بیشتر شد. اسپانیا هم دقیقه ۸۰ به گل رسید. یک‌دوی موراتا با اولمو و ضربه نهایی موراتا این گل را به ثبت رساند. در نهایت ۹۰ دقیقه با تساوی یک – یک به پایان رسید و بازی به وقت‌های اضافه رفت.

تیم هجومی در وقت‌های اضافه اسپانیا بود و موقعیت‌های خیلی خوبی هم در نیمه نخست این وقت‌ها داشتند که در شلوغی درون محوطه جریمه ایتالیا از دست رفتند. نیمه دوم هم بازی محتاط دنبال شد و در نهایت ضربات پنالتی تعیین‌کننده تیم برنده بود.

با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا در ضربات پنالتی ایتالیا بود که ۴ بر ۲ برنده شد تا پس از ۹ سال فینالیست شود و به اولین قهرمانی پس از ۵۳ سال فکر کند. بلوتی، بونوچی، برناردسکی و جورجینیو برای ایتالیا ضربات‌شان را گل کردند و ضربه لوکاتلی هدر رفت. برای اسپانیا هم مورنو و تیاگو گل زدند و ضربات اولمو و موراتا از دست رفت.

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

ایتالیااسپانیا
۳۰مالکیت۷۰
۴شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۳۸۷تعداد پاس۹۰۸
۲۸۷پاس صحیح۸۰۵
۲سانتر۱۹
۱کرنر۶
۱۷خطا۱۸
۸آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا – ۱۱ شهریور ۹۶

از چارچوب رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی بزرگسالان اسپانیا در استادیوم سانتیاگو برنابئو، میزبان ایتالیا بود.بازی با برتری نسبی اسپانیا آغاز شد اما دو تیم حملاتی را روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۱۳، اسپانیا موفق شد به گل اول برسد. بونوچی پشت محوطه جریمه روی آسنسیو مرتکب خطا شد و ایسکو از روی ضربه آزاد، به زیبایی دروازه را باز کرد. پس از گل، بازی کمی آرام شد تا در دقیقه ۲۲، روی سانتر دارمیان از سمت راست، بلوتی با یک ضربه سر بسیار خطرناک می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ده خیا با یک واکنش عالی توپ را مهار کرد.

در ادامه پخش زنده اسپانیا ایتالیا و در دقیقه ۲۶ نیز سانتر پیکه خطرناک بود و ضربه سر پیکه از مقابل دروازه، از بالای دروازه به بیرون رفت. بازی در این دقایق جذاب دنبال می شد و چند خطر روی دروازه ها ایجاد شد. در دقیقه ۴۰، در یک حمله سریع، ایسکو توپ را پشت محوطه جریمه ایتالیا دریافت کرد و با یک حرکت خوب، با پای چپ دروازه بوفون را برای بار دوم باز کرد تا کار ایتالیا برای ادامه کار سخت شود. بازی در نهایت در نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به سود اسپانیا به پایان رسید.

اولین حمله جدی روی دروازه ها در نیمه دوم، توسط ایتالیا انجام شد. در ادامه پخش بازی اسپانیا ایتالیا زنده در دقیقه ۴۸ روی یک حرکت بسیار خوب، اینسینیه در موقعیتی عالی روی خط محوطه جریمه، موفق به گلزنی نشد و ده خیا شوت پای راست او را مهار کرد. در ریباند، کاندروا در یک موقعیت عالی ضربه عجیبی به توپ زد تا موقعیت از دست برود. در این دقایق، ایتالیا حاکم میدان بود. در دقیقه ۵۳ ضربه سر خطرناک بلوتی در ادامه یک ضربه کرنر، با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۵۵ نیز ضربه از راه دور آسنسیو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۷ پخش آنلاین بازی ایتالیا و اسپانیا ، اسپانیا موفق شد گل سوم را نیز به ثمر برساند. سرخیو راموس در یک فرار سریع و زیبا، با یک پاس عالی، توپ را به دهانه دروازه برای موراتا فرستاد و مهاجم چلسی کار سختی برای گلزنی نداشت تا حساب کار ۳-۰ شود. ایتالیا کاملا ناهماهنگ و آشفته ظاهر شد. در دقیقه ۸۸، ضربه از راه دور اینسینیه را ده خیا به زیبایی مهار کرد. در دقیقه ۹۱، برناردسکی در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی نشد و باز هم ده خیا توپ را مهار کرد تا بازی با همان نتیجه به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

اسپانیا ایتالیا 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۶۳۰تعداد پاس۴۹۹
۵۸۳پاس صحیح۴۵۲
۱سانتر۳
۴کرنر۱
۱۰ضربه ایستگاهی۱۲
۱۴خطا۱۰
۳آفساید۴
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا – ۱۵ مهر ۹۵

در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا و در حساس‌ترین بازی، تیم های ملی بزرگسالان ایتالیا و اسپانیا برابر هم به میدان رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا دو تیم به تقسیم امتیازات بسنده کنند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد بازی بهتری از دو تیم بودیم.  ویتولو در دقیقه ی ۵۵ زننده ی اولین گل این دیدار بود و دروسی با ضربه ی ایستگاهی خود در دقیقه ی ۸۲ بازی ایتالیا و اسپانیا زنده ، این اختلاف امتیاز را جبران کرد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

ایتالیا اسپانیا 
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۰
۲کرنر۳
۱۷ضربه ایستگاهی۱۹
۱۶خطا۱۳
۳آفساید۴
۳کارت زرد۵

 

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

پخش زنده بازی اسپانیا و ایتالیا ۲۶ خرداد ۹۸

در ادامه ی بازی های قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا ، تیم ملی ایتالیا و اسپانیا با هم دیدار کردند.  سبایوس در دقیقه ی ۹ و کیه زا در دقیقه ی ۳۶ برای تیم هایشان گلزنی کردند و تساوی ۱-۱ را برای نیمه ی نخست رقم زدند. در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده فوتبال اسپانیا و ایتالیا این دیدار کیه زا یک گل دیگر برای آلمانی ها به ثبت رساند و پس از او پلگرینی بود که در دقیقه ی ۸۳ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل سوم بدل کرد. جبران این گل ها در دقایق آخر برای اسپانیایی ها آسان نبود و از این رو آن ها به برتری ۳-۱ ایتالیا رضایت دادند. 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

ایتالیا اسپانیا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۳۵۷تعداد پاس۴۹۵
۳۰۱پاس صحیح۴۲۷
۴کرنر۵
۱۴ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۴
۰آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی ایتالیا و اسپانیا