تی وی تو
بازی زنده  اسپانیا ایتالیا

بازی زنده اسپانیا ایتالیا

پخش زنده بازی اسپانیا و ایتالیا امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های اسپانیا و ایتالیا بازی خواهند داشت. اسپانیا مقابل ایتالیا را آنلاین تماشا کنید. به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایتالیا اسپانیا امشب را
اسپانیا
ایتالیا

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۲۲:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده بازی اسپانیا و ایتالیا امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های اسپانیا و ایتالیا بازی خواهند داشت. اسپانیا مقابل ایتالیا را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ایتالیا اسپانیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده اسپانیا و ایتالیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی اسپانیا ایتالیا را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان زنده بازی، شما می توانید خلاصه بازی اسپانیا ایتالیا را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا

۲۵ خرداد ۱۴۰۲

تیم ملی اسپانیا در مرحله نیمه نهایی لیگ ملت های ۲۰۲۲ – ۲۰۲۳ میزبان تیم ملی ایتالیا بود که این دیدار با برتری ۲-۱ میزبان به پایان رسید.

در کمال ناباوری در همان ۳ دقیقه ابتدایی پینو دروازه حریف را باز کرد و اسپانیا را به برتری ۱-۰ رساند که البته خیلی زود ایموبیله این اختلاف را جبران کرد تا نیمه نخست با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که خوسلو در دقیقه ۸۸ گل پیروزی اسپانیا را درون دروازه ایتالیایی ها جای داد.

پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا

اسپانیا ایتالیا 
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۵
۶۳۸تعداد پاس۳۸۱
۵۷۷پاس صحیح۳۱۳
۱۳سانتر۸
۵کرنر۲
۲۴خطا۸
۰آفساید۳
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

ایتالیا و اسپانیا در نیمه نهایی رقابت های لیگ ملت های اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۱ اسپانیا در سن سیرو و صعود این تیم به فینال رقابت ها همراه بود. تورس با دبل ود در نیمه ی نخست اسپانیا را به برتری ۲-۰ رساند و ایتالیا که با اخراج بونوچی ۱۰ نفره شده بود ، با تک گل پلگرینی در دقیقه ۸۳ پپخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا یکی از گل های خورده را جبران کرد اما در ادامه ، تلاش های کیه زا و پلگرینی برای جلوگیری از شکست آتزوری کافی نبود.

اسپانیا در این بازی بسیاری از بازیکنان مهمش را به علت مصدومیت در دسترس نداشت، اما موفق شد قهرمان اروپا را در خانه اش شکست دهد و به فینال برسد.

از حواشی مهم این دیدار، هو شدن جیجو دوناروما از سوی هواداران میلان بود که این اتفاق، یادآور تشویق شدن دیگو مارادونا در استادیوم سن پائولوی شهر ناپولی در جدال ایتالیا و آرژانتین در نیمه نهایی جام جهانی ۱۹۹۰ بود.

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

ایتالیا اسپانیا 
۲۵%مالکیت۷۵%
۵شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۲۷۶تعداد پاس۵۱۶
۲۲۲پاس صحیح۷۵۱
۴سانتر۱۴
۱کرنر۵
۱۴خطا۱۸
۳آفساید۲
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

گزارش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا

در مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ دو تیم اسپانیا و ایتالیا به هم برخوردند که این دیدار با پیروزی ایتالیا در ضربات پنالتی همراه بود در دقایق ابتدایی دیدار هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند و روز دروازه یکدیگر فشار آوردند، اما اسپانیا بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت و اولین فرصت خوب را دقیقه ۲۵ خلق کرد که ضربه اولمو را دوناروما مهار کرد. در واپسین ثانیه‌های نیمه نخست هم ایتالیا موقعیت خوبی داشت که پاس اینسینیه را امرسون با ضربه‌ای محکم به بالای دروازه فرستاد تا در نهایت این نیمه بدون رد و بدل شدن گل تمام شود.

دقیقه ۵۲ پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا نخستین موقعیت خوب نیمه دوم را هم اسپانیا خلق کرد. شوت بوسکتس با فاصله اندک از بالای دروازه دوناروما بیرون رفت. سرانجام دقیقه ۶۰ و در ضدحمله‌ای سریع، آتزوری به گل رسید. شوت زیبای کیزا به گوشه دروازه اسپانیا رفت.

بعد از گل ایتالیا، فشار اسپانیا افزایش یافت و موقعیت‌های گل‌شان هم بیشتر شد. اسپانیا هم دقیقه ۸۰ به گل رسید. یک‌دوی موراتا با اولمو و ضربه نهایی موراتا این گل را به ثبت رساند. در نهایت ۹۰ دقیقه با تساوی یک – یک به پایان رسید و بازی به وقت‌های اضافه رفت.

تیم هجومی در وقت‌های اضافه اسپانیا بود و موقعیت‌های خیلی خوبی هم در نیمه نخست این وقت‌ها داشتند که در شلوغی درون محوطه جریمه ایتالیا از دست رفتند. نیمه دوم هم بازی محتاط دنبال شد و در نهایت ضربات پنالتی تعیین‌کننده تیم برنده بود.

با نزدیک شدن به پایان پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا در ضربات پنالتی ایتالیا بود که ۴ بر ۲ برنده شد تا پس از ۹ سال فینالیست شود و به اولین قهرمانی پس از ۵۳ سال فکر کند. بلوتی، بونوچی، برناردسکی و جورجینیو برای ایتالیا ضربات‌شان را گل کردند و ضربه لوکاتلی هدر رفت. برای اسپانیا هم مورنو و تیاگو گل زدند و ضربات اولمو و موراتا از دست رفت.

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

ایتالیااسپانیا
۳۰مالکیت۷۰
۴شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۳۸۷تعداد پاس۹۰۸
۲۸۷پاس صحیح۸۰۵
۲سانتر۱۹
۱کرنر۶
۱۷خطا۱۸
۸آفساید۱
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

پخش آنلاین بازی اسپانیا ایتالیا

از چارچوب رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، تیم ملی بزرگسالان اسپانیا در استادیوم سانتیاگو برنابئو، میزبان ایتالیا بود.بازی با برتری نسبی اسپانیا آغاز شد اما دو تیم حملاتی را روی دروازه حریف ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۱۳، اسپانیا موفق شد به گل اول برسد. بونوچی پشت محوطه جریمه روی آسنسیو مرتکب خطا شد و ایسکو از روی ضربه آزاد، به زیبایی دروازه را باز کرد. پس از گل، بازی کمی آرام شد تا در دقیقه ۲۲، روی سانتر دارمیان از سمت راست، بلوتی با یک ضربه سر بسیار خطرناک می توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ده خیا با یک واکنش عالی توپ را مهار کرد.

در ادامه پخش زنده اسپانیا ایتالیا و در دقیقه ۲۶ نیز سانتر پیکه خطرناک بود و ضربه سر پیکه از مقابل دروازه، از بالای دروازه به بیرون رفت. بازی در این دقایق جذاب دنبال می شد و چند خطر روی دروازه ها ایجاد شد. در دقیقه ۴۰، در یک حمله سریع، ایسکو توپ را پشت محوطه جریمه ایتالیا دریافت کرد و با یک حرکت خوب، با پای چپ دروازه بوفون را برای بار دوم باز کرد تا کار ایتالیا برای ادامه کار سخت شود. بازی در نهایت در نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به سود اسپانیا به پایان رسید.

اولین حمله جدی روی دروازه ها در نیمه دوم، توسط ایتالیا انجام شد. در ادامه پخش بازی اسپانیا ایتالیا زنده در دقیقه ۴۸ روی یک حرکت بسیار خوب، اینسینیه در موقعیتی عالی روی خط محوطه جریمه، موفق به گلزنی نشد و ده خیا شوت پای راست او را مهار کرد. در ریباند، کاندروا در یک موقعیت عالی ضربه عجیبی به توپ زد تا موقعیت از دست برود. در این دقایق، ایتالیا حاکم میدان بود. در دقیقه ۵۳ ضربه سر خطرناک بلوتی در ادامه یک ضربه کرنر، با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۵۵ نیز ضربه از راه دور آسنسیو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۷ پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا، اسپانیا موفق شد گل سوم را نیز به ثمر برساند. سرخیو راموس در یک فرار سریع و زیبا، با یک پاس عالی، توپ را به دهانه دروازه برای موراتا فرستاد و مهاجم چلسی کار سختی برای گلزنی نداشت تا حساب کار ۳-۰ شود. ایتالیا کاملا ناهماهنگ و آشفته ظاهر شد. در دقیقه ۸۸، ضربه از راه دور اینسینیه را ده خیا به زیبایی مهار کرد. در دقیقه ۹۱، برناردسکی در موقعیتی تک به تک موفق به گلزنی نشد و باز هم ده خیا توپ را مهار کرد تا بازی با همان نتیجه به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

اسپانیا ایتالیا 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۶۳۰تعداد پاس۴۹۹
۵۸۳پاس صحیح۴۵۲
۱سانتر۳
۴کرنر۱
۱۰ضربه ایستگاهی۱۲
۱۴خطا۱۰
۳آفساید۴
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

پخش بازی اسپانیا ایتالیا زنده

در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا و در حساس‌ترین بازی، تیم های ملی بزرگسالان ایتالیا و اسپانیا برابر هم به میدان رفتند که این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا دو تیم به تقسیم امتیازات بسنده کنند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد بازی بهتری از دو تیم بودیم. 

ویتولو در دقیقه ی ۵۵ زننده ی اولین گل این دیدار بود و دروسی با ضربه ی ایستگاهی خود در دقیقه ی ۸۲ پخش زنده فوتبال اسپانیا ایتالیا ، این اختلاف امتیاز را جبران کرد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

ایتالیا اسپانیا 
۳۴%مالکیت۶۶%
۱شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۰
۲کرنر۳
۱۷ضربه ایستگاهی۱۹
۱۶خطا۱۳
۳آفساید۴
۳کارت زرد۵

 

 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

پخش بازی اسپانیا ایتالیا از اینترنت

در ادامه ی بازی های قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا ، تیم ملی ایتالیا و اسپانیا با هم دیدار کردند.  سبایوس در دقیقه ی ۹ و کیه زا در دقیقه ی ۳۶ برای تیم هایشان گلزنی کردند و تساوی ۱-۱ را برای نیمه ی نخست رقم زدند. در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده فوتبال اسپانیا و ایتالیا این دیدار کیه زا یک گل دیگر برای آلمانی ها به ثبت رساند و پس از او پلگرینی بود که در دقیقه ی ۸۳ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل سوم بدل کرد.

جبران این گل ها در دقایق آخر برای اسپانیایی ها آسان نبود و از این رو آن ها به برتری ۳-۱ ایتالیا رضایت دادند. 

پخش زنده بازی اسپانیا ایتالیا

 

ایتالیا اسپانیا 
۴۲%مالکیت۵۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۱
۳۵۷تعداد پاس۴۹۵
۳۰۱پاس صحیح۴۲۷
۴کرنر۵
۱۴ضربه ایستگاهی۱۶
۱۶خطا۱۴
۰آفساید۱
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی ایتالیا و اسپانیا

برچسب‌ها: