تی وی تو
اسلاویا پراگ
مکابی حیفا

پنجشنبه ۱۳ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

گزارش زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی اسلاویا پراگ و مکابی حیفا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی اسلاویا پراگ و مکابی حیفا امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال اسلاویا پراگ و مکابی حیفا امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال اسلاویا پراگ و مکابی حیفا به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال اسلاویا پراگ مکابی حیفا، شما می توانید بازی اسلاویا پراگ و مکابی حیفا زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال اسلاویا پراگ و مکابی حیفا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا – ۲۹ مهر ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم لیگ کنفرانس اروپا ، تیم های مکابی حیفا و اسلاویا پراگ در مقابل هم قرار گرفتند. دنیو در دقیقه ی ۲۴ نیمه ی نخست برای مکابی گلزنی کرد تا این تیم با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردد. در نیمه ی دوم بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و موقعیت های مناسب نیز با غفلت بازیکنان از دست رفت تا با پایان گزارش زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا مکابی همان تک گل ، تیم پیروز میدان شود.

 

پخش زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا

 

مکابی حیفااسلاویا پراگ
۴۱%مالکیت۵۹%
۳شوت در چارچوب ۵
۲شوت خارج از چارچوب۸
۵مهار دروازه بان۲
۳۰۰تعداد پاس۴۱۵
۱۹۹پاس صحیح۳۱۸
۷سانتر۳۴
۴کرنر۹
۱۱خطا۸
۳آفساید۱
۴کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی اسلاویا پراگ مکابی حیفا