تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

استون ویلا
هیرنفین

پنجشنبه ۹ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ کنفرانس اروپا

پخش زنده فوتبال استون ویلا هیرنفین، امروز پنجشنبه ۹ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ کنفرانس اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های استون ویلا و هیرنفین بازی خواهند داشت. استون ویلا مقابل هیرنفین را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال استون ویلا و هیرنفین

اگر برای دیدن فوتبال زنده استون ویلا و هیرنفین و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی استون ویلا هیرنفین را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ کنفرانس اروپا و بازی زنده تیم های استون ویلا و هیرنفین را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی استون ویلا مقابل هیرنفین را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی استون ویلا هیرنفین، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استون ویلا و هیرنفین را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال استون ویلا هیرنفین، شما می توانید بازی استون ویلا و هیرنفین زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی استون ویلا و هیرنفین

۱ شهریور ۱۴۰۲

تیم های هیرنفین و استون ویلا در پلی آف لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند. همانطور که انتظار می‌رفت استون ویلا شروع بسیار خوبی در نیمه نخست داشت و به لطف درخشش بازیکنانی چون بیلی و واتکینز (دبل) به برتری ۳-۰ رسید و راهی رختکن شد.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال استون ویلا و هیرنفین، باز هم این استون ویلا بود که بازی را در دست داشت. در‌حالی که مدافعان هیرنفین تمام تلاششان را برای مقاومت مقابل بازیکنان حریف به کار گرفته بودند، دروازه این تیم بار دیگر توسط واتکینز و لوئیز باز شد تا در نهایت این دیدار با پیروزی ۵-۰ استون ویلا به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال استون ویلا و هیرنفین

پخش زنده فوتبال استون ویلا و هیرنفین