تی وی تو
فوتبال  استون ویلا ناتینگهام فارست زنده

فوتبال استون ویلا ناتینگهام فارست زنده

استون ویلا
ناتینگهام فارست

یکشنبه ۱۴ آبان ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال استون ویلا ناتینگهام فارست . امروز یکشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۱۷:۳۰ تیم های استون ویلا و ناتینگهام فارست بازی خواهند داشت. استون ویلا مقابل ناتینگهام فارست را آنلاین تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال یکی از لذت بخش ترین کارهاست و جزو تفریحات میاستون ویلا ها نفر در سراسر دنیا محسوب می شود . تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های مختلف در سراسر دنیا طرفدار دارد و همه ما خاطرات بسیاری از اتفاقات این بازیها در ذهن داریم .

چطور پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استون ویلا و ناتینگهام فارست را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال استون ویلا ناتینگهام فارست، شما می توانید بازی استون ویلا و ناتینگهام فارست زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست

۱۹ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی ام لیگ برتر انگلیس، تیم های استون ویلا و ناتینگهام فارست با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم پخش زنده فوتبال استون ویلا ناتینگهام فارست اما با گل ترائوره و برتری ۱-۰ استون ویلا آغاز شد. در ادامه اما علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی الی واتکینز موفق شد دروازه حریف را برای بار دوم دروازه حریف را باز کرد تا استون ویلا با نتیجه ۲-۰ راهی رختکن شد.

پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست

استون ویلاناتینگهام فارست
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۱
۴۴۶تعداد پاس۲۲۵
۳۶۷پاس صحیح۱۵۵
۱۰سانتر۱۸
۱کرنر۸
۷خطا۱۷
۱آفساید۷
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست

پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست

از هفته سی‌و‌هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول انگلیس، ناتینگهام فارست میزبان استون ویلا بود و با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد.کریم انصاری‌فرد مهاجم ایرانی فوتبال ناتینگهام فارست در دیدار این تیم برابر استون ویلا ۶۲ دقیقه‌ بازی کرد و در نیمه اول کارت زرد دریافت کرد و نمره ضعیف ۴ از ۱۰ را دریافت کرد.

“بن آزبرن” و “جو لولی” با دریافت نمره ۶ بهترین بازیکنان ناتینگهام فارست در بازی برابر استون ویلا معرفی شدند.

در پایان پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست ناتینگهام با این باخت به رده دهم سقوط کرد.

پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست

 

ناتینگهام فارست استون ویلا
۵۲%مالکیت۴۸%
۲شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۱
۳۷۹تعداد پاس۳۵۶
۲۸۰پاس صحیح۲۵۵
۳سانتر۵
۸کرنر۶
۱۳ضربه ایستگاهی۱۶
۱۷خطا۱۳
۰آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی استون ویلا ناتینگهام فارست