تی وی تو
بازی زنده  استون ویلا بورنموث

بازی زنده استون ویلا بورنموث

پخش زنده فوتبال استون ویلا بورنموث امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های استون ویلا و بورنموث بازی خواهند داشت. استون ویلا مقابل بورنموث را آنلاین تماشا کنید. در پایان زنده بازی استون ویلا بورنموث، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این
استون ویلا
بورنموث

یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال استون ویلا بورنموث امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ در رقابت‌های فوتبال لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های استون ویلا و بورنموث بازی خواهند داشت. استون ویلا مقابل بورنموث را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی استون ویلا بورنموث، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده استون ویلا و بورنموث را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال استون ویلا بورنموث

۱۲ آذر ۱۴۰۲

تیم های استون ویلا و بورنموث در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس در مقابل هم صف آرایی کردند. در همان ۱۰ دقیقه ابتدایی بود که سمنوی دروازه استون را در هم کوبید و بورنموث را به برتری ۱-۰ رساند اما این حمله بی پاسخ نماند. بازیکنان استون ویلا با افزایش فشار بر دروازه حریف سعی در جبران اختلاف امتیاز داشتند و در نهایت این بیلی بود که در دقیقه ۲۰ بازی را به تساوی ۱-۱ کشاند. 

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال استون ویلا بورنموث سولانکه بود که باز هم برتری را به بورنموث بخشید و بازیکنان این تیم جانانه در مقابل حملات سنگین استون ویلا ایستادگی کردند. در دقیقه ۹۰ با غفلت بازیکنان بورنموث از واتکینز این بازیکن صاحب توپ شد و دروازه بورنموث را در هم کوبید تا باز هم بازی به تساوی ۲-۲ کشیده شود.

پخش زنده فوتبال استون ویلا بورنموث

بورنموثاستون ویلا
۳۷٪مالکیت۶۳٪
۷شوت در چارچوب۳
۵شوت خارج چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۲۷۵تعداد پاس۴۶۵
۱۹۰تعداد پاس صحیح۳۵۹
۱۶سانتر۲۰
۷کرنر۷
۱۶خطا۱۲
۳آفساید۲
۵کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال استون ویلا بورنموث